gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Hoşgeldin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hiç ummazdım oldu sonbaharda hediye gibi geldin hoşgeldin seyirlik değil ömürlük olsun
    dilerim bu defa bu son olsun
    seyirlik değil ömürlük olsun
    bir yastıkta nasip olsun
    gel koynuma gel oyunuma gel
    akşam gözlü esmer...
    safa geldin son ihtimalim
    bir sana kalmış halım
    hoşgeldin..
    dilerim bu defa bu son olsun
    bir yastıkta nasip olsun
    gel koynuma gel oyunuma gel
    akşam gözlü esmer..

Sezen Aksu - Hoşgeldin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. sezen aksu-deniz yıldızı

sezen aksu-deniz yıldızı

01 - Deniz Yıldızı 02 - Yol Arkadaşım 03 - On Ay 04 - Hala Haber Bekliyorum 05 - Kırık Vals 06 - Güvercin 07 - Roman Kızı 08 - İzmirin Kızları 09 - Kutlama 10 - Sor Beni 11 - Memet 12 - Tanrının Göz Yaşları 13 - Menajer 14 - Beşik
  3. Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Izmirli sanatci Sezen Aksuyu Konaga bagli Cankaya Mahallesi istemiyormus, nedeni ise cok tuhaf :D 15 yil önce Sezen Aksu´nun dogup büydügü sokaga ismi verilmis. Ünlü Sanatci Referandum´dan sonra "EVET" oyu verdigini acikladi ve bunun üzerine Cankaya Mahallesi sakinleri kendisni artik Iktidar yandasi olarak gördükleri icin ismini Sokakdan kaldirma karari aldi.
  4. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş