gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Kaybolan Yıllar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dönüşü yok beraberce karar verdik ayrılmaya Alışmalı arkadasça yolları ayırmaya Şimdi artık göz yaşları gereksiz akmamalı
    Alışmalı kendi yaramizı kendimiz sarmaya
    Şimdi artık kelimeler yetersiz anlamı yok
    Yitirmişiz anılarla beraber faydası yok
    Gel bunları bırakalım artık bir tarafa
    Gerçeği görmeliyiz dostum baska çaresi yok
    Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler
    Şimdi bana seninle bir ömür vaad etseler
    Şimdi bana yeniden ister misin deseler
    Tek bir söz bile söylemeye hakkım yok

Sezen Aksu - Kaybolan Yıllar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Zor Yıllar

Sezen Aksu - Zor Yıllar

Acılardan bir türkü düşünce yüreğime Yetmiyor sevda sözleri yaralanmış ömrüme Sığınaklar aramak kederli şarkılarda Biraz daha yitip gitmek yıpranan dostluklarda Yaralayan sözler sözler gibi Silinmeyen izler izler gibi Birbirini gözler gözler gibi Zor, zor yıllar Yaralayan sözler sözler gibi Silinmeyen izler izler gibi Birbirini gözler gözler gibi Zor, zor yıllar Uykusuz gecelerde sarıveren...
  3. Sezen Aksu - Yıllar Sonra

Sezen Aksu - Yıllar Sonra

Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Elimde olsa yırtardım gölgeni Resmine vurmuş bir pazar günü Elimde olsa yırtardım gölgeni Resmine vurmuş bir pazar günü Yıllar sonra, yıllar sonra Yıllar sonra, yıllar sonra Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Hiç bir şey kalmasın
  4. Sezen Aksu - Yaşanmamış Yıllar

Sezen Aksu - Yaşanmamış Yıllar

Ben beni kendi içimde Bilmem arasam bulur muyum Yaşanmamış genç yıllarımı Ve sebebini suskunluğumun Buluşsam orada kendimle Ve yaratsam ellerimle Küçük bir sırça köşk misali Dostlarımla benim evrenimde Boş yer değil yok inanmam Koşarım yine ardından Bulsam da olur bulmasam da Bu ümit beni bil yaşatan Boş yer değil yok inanmam Koşarım yine ardından Bulsam da olur bulmasam da...
  5. Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Nolur sormasınlar bana. Nolur söyletmesinler derdimi. Saklarım ben onu kendime. Yerim kendi kendimi. Akıyorsa yaşlar gözümden, Dinmiyorsa bir türlü gece gündüz, Karardıysa bütün dünya, Vardır elbet bir sebebi... Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı, Bitsin artık bu hasret bulaşalım gayrı... Benim bütün derdim özlem. Biliyorum kavuşur böyle seven. Biz bir elmanın iki yarısıyız, O en çok...

Sayfayı Paylaş