gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nasıl da kandım aşkınla yandım Ne var ki aldandım O çılgın aşktan o heyecandan
    Kaçılmıyor sandım
    Ne söylesen boş inanmam artık
    Yalan dolanlarına
    Sen istesen de tahammülüm yok
    Bu dinmeyen acıya

Ha üç gün önce ha beş gün sonra
    Yeter bitsin bu cefa

Satıp savursan kasıp kavursan
    Değil hiç umrumda
    Vurup ta kırsan yakıp ta yıksan
    Kime kalmış bu dünya

Değil hiç umrumda
    Kime kalmış bu dünya

Çok istemiştim döner demiştim
    Yolunu gözlemiştim
    Sabah ve akşam gece ve gündüz
    Rüyamda beklemiştim
    Birazcık insaf olaydı sende
    Kıyar mıydın canıma
    Günün birinde pişman olursun
    Elbet yaptıklarına

Ha üç gün önce ha beş gün sonra
    Yeter bitsin bu cefa

Değil hiç umrumda
    Kime kalmış bu dünya

Değil hiç umrumda
    Kime kalmış bu dünya

Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yalancı Dünya

Sezen Aksu - Yalancı Dünya

Hem okudum hem yazdım Bir düz oturdum bir azdım Anladım ki birazdım dünyada Bir duydum bir duymadım Kendi sesime uymadım Yani ateşle oynadım dünyada Bana ne bana ne U dönüş yaptım İmajımı yaktım Şak şak şak Ama ne ama ne Çok şahane bir çalım attım Şak şak şak Yalancı dünya Boğazıma kadar battım Yalancı dünya Ama ben de seni sattım...
  2. Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucuna acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman aman Bir elimde defne Bir elimde sevdan Kalbim egede kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar coştu Bir ağıt yaktı kadere Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman Aman Bir elimde defne Bir...
  3. Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu mahvediyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu kahrediyor Ah beni beni Vah beni beni Nerelere gideyim, nasıl edeyim Al...
  4. Sezen Aksu - Dansöz Dünya

Sezen Aksu - Dansöz Dünya

Hiç kavga bilmez gülle yaprak Hiç kıyar mı ağaca toprak Bu kimin oyunu İlk kim bozdu sonsuz uyumu Kıvır kıvır kıvır Ziller elinde Kıvır kıvır kıvır Yangın yerinde Kıvır kıvır kıvır Öz paramparça Kıvır kıvır kıvır Öz esir teninde Dön dansöz dünya Devam et ateş dansına Yan gamsız dünya Sığmadın aklıma Vursun davullar İnlesin dünya Yalnızlığını dinlesin dünya Kıyamet...
  5. Sezen Aksu - Bu Gece

Sezen Aksu - Bu Gece

Al beni, götür kanatlarında bu gece Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel Gör beni, bulup karanlıklarda sar biraz Ki doğmasın sabahlar, al sevgim hiç vermediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel, gel Sev, iste yeminler ederim aşka Belki bir daha hiç tutulmazlar İnanmasan bile gel, inandığım ne var ne yoksa Hiç vermediğim...

Sayfayı Paylaş