gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

sezen aksu, yeni albüm, şarkıları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri Minik Serçe Sezen Aksu’nun yeni albümü Öptüm çıktı Sevgili melekler. Daima başarılı söz ve müziklere imza atan, ünlü sanatçının albümünde yer alan bütün parçalarda imzası bulunuyor. Altı tane parçanın hem sözünü yazan hem de müziğini yapan Aksu’nun, diğer şarkılarda da ya söz ya müzikte imzası bulunuyor. Gerek kendi söylediği şarkıları, gerekse başka sanatçı ve şarkıcılara verdiği sözler ve yaptığı bestelerle hiç şüphesiz müzik dünyasının en önemli insanlarından biri olan Sezen Aksu’nun yeni albümü de oldukça beğenilecektir :)

Toplam 10 şarkının yer aldığı Öptüm albümündeki parçalar şunlar;
    1-Unuttun mu Beni
    2-Arkadaş Şarkısını Duyunca
    3-Ballı
    4-Vay
    5-Ayar
    6-Sayım
    7-Acıtmışım Canını Sevdikçe
    8-Kaçırıcam Seni
    9-Aşka Şükrederim
    10-Ah Felek Yordun Beni

Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu 3 yıl aradan sonra "Deniz Yıldızı" isimli albümü ile müzik severlerle buluşuyor. Prodüktörlüğünü Arto Tunçboyaciyan'ın yaptığı albümde bazı şarkılarda Aksu'ya Armenian Navy Band eşlik etti. Albümün yapımcısı ise, Doğan Music Company (DMC)... Deniz Yıldızı'nın içeriğini, "duygusal ve fiziksel olarak yoğun bir dönemin içinden çıkmış yoğun şarkılar" olarak...
  2. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  3. Sezen Aksu 2011 yaz konserleri

Sezen Aksu 2011 yaz konserleri

sezen aksu, doğum günü partisi, konserleri, haberleri burada arkadaşlar Türk Pop müziğinin "Minik Serçe"si Sezen Aksu'ya ekibi tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapılmış. Minik Serçe bu durum karşısında oldukça duygulanmış Melek'lerim:) Meleklermekani.com olarak, biz de Sezen Aksu'ya nice mutlu seneler diliyor ve Sezen'in temmuz ayında ki konser haberlerini sizlere...
  4. Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

sezen aksu, son albümü, 2011, yeni albümü, öptüm, şarkısı, şarkıları, konseri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Öptüm" isimli son albümünün Açık Hava konserinde, Sezen Aksu, hayranlarının büyük sürprizi ile kartşılaştı Melek'lerim. "Öptüm" diyen Sezen aksu'ya hayranları 5 bin öpücük verdi:) İşte o haber Melek'ler! Hayranlardan sürpriz var Sezen...
  5. Sezen Aksu Öptüm remix albümü

Sezen Aksu Öptüm remix albümü

sezen aksu öptüm remix albümü sezen aksu öptüm albümü şarkıları sezen aksu yeni albüm sezen aksu 2012 albümü haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe lakaplı usta yorumcusu Sezen Aksu yeni yılı yeni remix albümüyle karşılayacak Melek'lerim. Sezen Aksu Öptüm Remix albümü için gün sayıyor. Bizde merak beklenen Sezen Aksu yeni albüm 2012 şarkılarını şimdiden, dinlemek için...

Sayfayı Paylaş