gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sezen aksu, son albümü, 2011, yeni albümü, öptüm, şarkısı, şarkıları, konseri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar
    "Öptüm" isimli son albümünün Açık Hava konserinde, Sezen Aksu, hayranlarının büyük sürprizi ile kartşılaştı Melek'lerim. "Öptüm" diyen Sezen aksu'ya hayranları 5 bin öpücük verdi:) İşte o haber Melek'ler!

Hayranlardan sürpriz var
    Sezen Aksu, Türk Telekom Yaz Konserleri kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü sanatçı, yeni albümü “Öptüm”deki şarkıları ilk kez bu konserde seslendirdi. Sıra “Arkadaş Şarkısını Duyunca”ya geldiğinde ise büyük bir sürprizle karşılaştı.

Bunu hak edecek ne yaptım
    Şarkı bittikten sonra 5 bin seyirci, ellerinde “Öptük” yazılı dövizlerle ayağa kalkıp hep bir ağızdan “Arkadaş” şarkısını seslendirdi. Aksu, hayranlarının bu sürprizi karşısında çok duygulandı: “Yahu sizi kim organize etti! Artık hiçbir şeye şaşırmam diyordum, yine beni şaşırtmayı başardınız. Ben bu kadar iyi miyim, bunu hak edecek ne yaptım?”

Evladımın öldüğü toprakları neyleyeyim
    Sezen Aksu, konserine başlamadan önce Diyarbakır’da şehit düşen 13 askeri andı: “İki gündür uyuyamıyorum. Konseri iptal etmeyi de düşündüm ama çare bu değil. 30 yıldır çözülemeyen bu sorunu artık çözsünler. Söze gelince hepimiz konuşuyoruz ama ben evladımın öldüğü toprakları neyleyeyim? Artık evlatlarımız ölmesin bu topraklarda.”

Sezen Aksu, göğüs dekolteli kıyafeti yüzünden zor anlar yaşadı: “Korkuyorum memelerim çıkar diye!”

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Gel Bana

Sezen Aksu - Gel Bana

Düşünme hiç başka şeyi Sevmeyi bil sevilmeyi İşte gördün dünya bomboş Sevmek için durma koş Sevelim hep sevilelim Dertleri terk eyleyelim Sevelim hep sevilellim Mutluluğa yönelelim Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Hayat zor hayat yokuş Ölümden öte herşey bomboş Sevgimiz herşeyden uzak...
  2. Sezen Aksu - Eğreti Gelin

Sezen Aksu - Eğreti Gelin

ödünç geldim emanetsin elimde, yasak döşeklere ömrüm serilir, ali'm derim dünya dönmez dilimde usul yaklaş çocuk kalbim kırılır Çocuk uyur er uyanır koynunda duyulsunki ibret olsun aşkımız Eğretiyim bana yer yok düğünümde kırk düğüne bedel günahımız
  3. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  4. Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm

Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm

sezen aksu, yeni albüm, şarkıları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri Minik Serçe Sezen Aksu’nun yeni albümü Öptüm çıktı Sevgili melekler. Daima başarılı söz ve müziklere imza atan, ünlü sanatçının albümünde yer alan bütün parçalarda imzası bulunuyor. Altı tane parçanın hem sözünü yazan hem de müziğini yapan Aksu’nun,...
  5. Sezen Aksu Öptüm remix albümü

Sezen Aksu Öptüm remix albümü

sezen aksu öptüm remix albümü sezen aksu öptüm albümü şarkıları sezen aksu yeni albüm sezen aksu 2012 albümü haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe lakaplı usta yorumcusu Sezen Aksu yeni yılı yeni remix albümüyle karşılayacak Melek'lerim. Sezen Aksu Öptüm Remix albümü için gün sayıyor. Bizde merak beklenen Sezen Aksu yeni albüm 2012 şarkılarını şimdiden, dinlemek için...

Sayfayı Paylaş