gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu Öptüm remix albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sezen aksu öptüm remix albümü sezen aksu öptüm albümü şarkıları sezen aksu yeni albüm sezen aksu 2012 albümü haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe lakaplı usta yorumcusu Sezen Aksu yeni yılı yeni remix albümüyle karşılayacak Melek'lerim. Sezen Aksu Öptüm Remix albümü için gün sayıyor. Bizde merak beklenen Sezen Aksu yeni albüm 2012 şarkılarını şimdiden, dinlemek için sabırsızlanıyoruz ve Sezen aksu son albüm 2012 şarkıları hakkında bilgiler aktarıyoruz. [​IMG]

Sezen Aksu, yeni yılı geçen mayısta “Bakarsın umduğundan iyi geçer yaz” mesajıyla sunduğu “Öptüm” albümünün remix’iyle karşılıyor.

Kivanch K., Okay Barış, Erinç Erdoğdu, Enver Günen, Emrah Karaduman, Ozan Bayraşa gibi tanınmış isimlerle yeni yeteneklerin bir araya geldiği “Öptüm Remix” albümünde, “Öptüm”deki dokuz şarkının toplamda 16 remix versiyonu bulunuyor.

Sezen Aksu Öptüm remix albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu 3 yıl aradan sonra "Deniz Yıldızı" isimli albümü ile müzik severlerle buluşuyor. Prodüktörlüğünü Arto Tunçboyaciyan'ın yaptığı albümde bazı şarkılarda Aksu'ya Armenian Navy Band eşlik etti. Albümün yapımcısı ise, Doğan Music Company (DMC)... Deniz Yıldızı'nın içeriğini, "duygusal ve fiziksel olarak yoğun bir dönemin içinden çıkmış yoğun şarkılar" olarak...
  2. Sezen Aksu 30 şarkılık albüm yaptı!

Sezen Aksu 30 şarkılık albüm yaptı!

Bir yıl önce çıkardığı "Deniz Yıldızı" albümü ile müzikseverleri mest eden Sezen Aksu, yakında yeni şarkılarıyla hayranlarına seslenecek. Üstelik Aksu'nun bu albümünde tam 30 eser yer alacak... Sezen Aksu, kendisinden yeni albüm bekleyen hayranları için müthiş bir sürpriz hazırladı ve 30 şarkılık bir çalışmaya imza attı. İki CD'den oluşan albümünü geçtiğimiz günlerde tamamlayan...
  3. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  4. Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

sezen aksu, son albümü, 2011, yeni albümü, öptüm, şarkısı, şarkıları, konseri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Öptüm" isimli son albümünün Açık Hava konserinde, Sezen Aksu, hayranlarının büyük sürprizi ile kartşılaştı Melek'lerim. "Öptüm" diyen Sezen aksu'ya hayranları 5 bin öpücük verdi:) İşte o haber Melek'ler! Hayranlardan sürpriz var Sezen...
  5. Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm

Sezen Aksu Öptüm 2011 Albüm

sezen aksu, yeni albüm, şarkıları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri Minik Serçe Sezen Aksu’nun yeni albümü Öptüm çıktı Sevgili melekler. Daima başarılı söz ve müziklere imza atan, ünlü sanatçının albümünde yer alan bütün parçalarda imzası bulunuyor. Altı tane parçanın hem sözünü yazan hem de müziğini yapan Aksu’nun,...

Sayfayı Paylaş