gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Şen Şarkı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Of oooofff Aşkım günaydın de yeni güne Yay gibi gerginsin, çözül biraz
    Bitmez dünyanın derdi, ertele
    Kurmanın hiçbir faydası yok, relax

Bırak güneş ısıtsın içini
    Bak baharlar açmış beyaz beyaz
    Öyle olmasa da, sen öyle farzet
    Bakarsın umduğundan iyi geçer yaz

Sıkıldım, sıkıldım, uçmak istiyorum
    Yalınayak yere basmak istiyorum
    Ne eksiğimiz var çiçekten böcekten
    Tabiat misali çoşmak istiyorum

Sıkıldım, sıkıldım, kaçmak istiyorum
    Yalınayak yere basmak istiyorum
    Ne eksiğimiz var çiçekten böcekten
    Ben de onlar gibi çoşmak istiyorum

Aşkım herşeyi yokuşa sürme
    Olursa olur, olmazsa olmaz, bu şans
    Herkesin durduğu yer dünyanın merkezi
    Empati, sempati yani tolerans

Bırak güneş ısıtsın içini
    Bak baharlar açmış beyaz beyaz
    Öyle olmasa da, sen öyle farzet
    Bakarsın umduğundan iyi geçer yaz

Sezen Aksu - Şen Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Şarkı Söylemek Lazım

Sezen Aksu - Şarkı Söylemek Lazım

Hayat zorlaşınca, çıkmaz sokaklarda soluksuz kalınca Azalınca manadan, seyyar sevdalarda parçalanınca Dil yetmeyince, göz görmeyince, gönül hissetmeyince Kırılınca camdan kalp, dönüp yalnızlığa kilitlenince O zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz O zaman şarkı söylemeli çığlık çığlığa O zaman yüreğin yükü hafifler belki biraz O zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz Dert bitmeyince, bildiğin...
  2. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  3. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:
  4. Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu Yasa şarkısı sözü Sezen Aksu Yasa şarkısının sözleri Türk pop müziğin tartışmasız en başarılı müzisyenlerinden biri sizlerin de bildiği gibi Sezen Aksu melekler :) Bu yazımızda da sayısız parçaya imzasını atan Sezen Aksu Yasa şarkısı sözleri ile karşınızdayız .. Bir zaman şahindim yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım rüzgarlıydım dindim Yatıştı öfkem kadir kıymet bildim...
  5. Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri hakkında bilgileri vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin ünlü ismi, başarılı yorumcu, besteci ve söz yazarı Sezen Aksu 'ya ait olan "Şu Saniye" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Yok senden başka bir dünya Yok senden başka bir alem Cenneti verseler almam Ben senden asla...

Sayfayı Paylaş