gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dün bütün gece seni düşündüm yanarak Bir an geldi zannettim kalbim duracak Ellerim tutuştu hasretini okşayarak

Nasıl istedim istedim deliler gibi
    Sayıkladım hep sıcak sıcak nefesini
    Gel ne olursun gel son defa sev beni

Gel sarıl bana sarıl seni istiyorum gel
    Neden bilmem özlüyorum ellerini ver
    Yok yalan değil artık inkar etmiyorum yeter
    Hatta belki seviyorum istiyorsan eğer

Bu gece gel yarın istersen yine git
    Hatta unut ne varsa verdiğin al götür öyle git
    Eve kokun siner duvarlara sesin
    Hatta unut sen dün gece nerdeydin kimle seviştin

Sezen Aksu - Seni İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Izmirli sanatci Sezen Aksuyu Konaga bagli Cankaya Mahallesi istemiyormus, nedeni ise cok tuhaf :D 15 yil önce Sezen Aksu´nun dogup büydügü sokaga ismi verilmis. Ünlü Sanatci Referandum´dan sonra "EVET" oyu verdigini acikladi ve bunun üzerine Cankaya Mahallesi sakinleri kendisni artik Iktidar yandasi olarak gördükleri icin ismini Sokakdan kaldirma karari aldi.
  3. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  4. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...
  5. Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Merhaba Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu'nun muhteşem şarkılarından biri olan Yasa Sözlerini sizden rica ediyorum mümkünse bana acil olarak Sezen Aksu Yasa Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş