gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne
    Gönlümün bayramları, şenliği söndü

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var

Deli gözlerin gelir aklıma
    Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir

Seni kimler aldı kimler öpüyor seni
    Dudağında dilinde
    Ellerin izi var

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım, cadının derisi kara elini Seni gidi dilleri fitne fücur, kıyametin gelsin Sen o alacası içinde fesatla, hangi günü gün edicen Ah o kaditin üstüne, bir de atlas yorgan sericen Amanın amanın, yansın ocağın barkın utansın Ağan emmin herbir yerine, kırmızı kınalar...
  3. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  4. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...
  5. Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

sezen aksunun yeni aşkı 2012 sezen aksu Varujan Sırmabıyık Merhaba Sevgili Melek'ler, Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu'nun yeni sevgilisi kim ya da sevgilisi var mı bu haberimizde hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Sezen Aksu'nun yeni aşkı ve Sezen Aksu haberi; Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Sezen Aksu geçen cumartesi...

Sayfayı Paylaş