gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sezen Aksu ve ziyaretçisi Sezer ailesi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İNSANLAR MUTSUZKEN BEN MUTLU OLAMAM [​IMG] SEZEN AKSU, ANKARA'DAKİ KONSERİNDE TÜRKİYE'NİN SON DÖNEMDEKİ EKONOMİK KRİZ VE TERÖR KONUSUNA DİKKATİ ÇEKEREK ANLAMLI BİR KONUŞMA YAPTI.

Sezen Aksu’nun Ankara’daki konseri, sanatçının farklı bir konuşmasına sahne oldu. Her konserinin açılış konuşmasını esprilerle süsleyerek dinleyicilerine bir stand-up şovu yapan Aksu, bu kez daha ciddi bir konuşma yaptı. Türkiye'nin son dönemdeki durumundan kaygı duyduğunu dile getiren ve 'İnsanlar mutsuzken, ben mutlu olamam' dedi. Aksu ayrıca dinleyicilerinden yaşananlara karşı sessiz kalmamalarını rica etti.

Konserine hala dillerden düşmeyen eski şarkılarıyla başlayan Sezen Aksu, “Ben tek başıma ne yapabilirim diye düşünüyorum. Bir insanın bireysel öz gücünün farkına vardığı andan itibaren yapabileceklerini düşünüyorum. Kapımızın önünü süpürürsek, hepimiz şöyle ucundan kıyısından tutarsak, inanıyorum ki çok daha güzel şarkılar paylaşacağız. Gecceleri çok daha rahat uyuyacağız. İçimiz kanamayacak hiç durmadan. Olacak, sessiz kalmamanızı bilhassa rica ediyorum.

Sezerler kuliste

Sezen Aksu’nun Anadolu Gösteri Merkezi’ndeki konserini izlemeye gelen 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer, ünlü sanatçıyı kuliste ziyaret etti.

Sezen Aksu ve ziyaretçisi Sezer ailesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Sakız Hanım ve Mahur Bey

Sezen Aksu - Sakız Hanım ve Mahur Bey

Çocukluğumun geçtiği o mahallede Başı boyalı ahşap eski bir evde otururlardı Sakız Hanım�la Mahur bey Bembeyaz tenli bembeyaz saçlıydı Sakız Hanım Zaten onun için �Sakız Hanım� derdik kendisine Pamuk gibi elleriyle kemençe çalardı Eşi Mahur Bey önce biraz nazlanır Sonra oda kanunuyla eşlik ederdi Sakız Hanım�a Beraber meşk ederlerdi Yaz akşamlarında Açılırdı perdeler Yorgun ellerinden...
  3. Sezen Aksu - Çocuk ve Dev

Sezen Aksu - Çocuk ve Dev

Bir zamanlar koca bir dev Ve minik bir çocuk vardı Korkusuzca gezerlerdi Yeşil güzel bir bahçede Kocaman dev bir bahçıvan Minik çocuk bir çiçekti Sımsıcacık yürekleri Hep elele gezerlerdi Kocaman devin elleri Minik çocuğun yüzünden Korkuları hep silerdi Ama akıllı insanlar İnanmadılar bu masala Koştular kurtarmaya Minik çocuğu o devden Onları uyur buldular O yeşil güzel bahçede Sımsıkı...
  4. İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim

İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim

'TATLISES VE SEZEN’İ BEN YARATTIM!' SELÇUK URAL ÖNCEKİ GECCE KATILDIĞI BİR KONSERDE YİNE MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞECEK ŞOK AÇIKLAMALAR YAPTI. ORTALIK FENA KARIŞACAK!.. İstanbul valiliği öncülüğünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından Cemal Reşit Rey’de düzenlenen Öğretmenler Günü konserinde Selçuk Ural unutulmayan eserlerini seslendirdi.Ural, konser...
  5. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...

Sayfayı Paylaş