gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yak Bir Sigara

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni ilk gördüğümde tırnaklarını yiyordun Kimbilir nelere sıkılmıştı canın Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın
    Haklısın haklısın çok haklısın

Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın
    Haklısın haklısın çok haklısın

Yak bir sigara kül olsun dertler ucunda
    Bir an oh diyemezsek çekilir mi ah bu dünya

Ne güzelim diye gerin ne çirkinim diye yerin
    İkisi de tanrıyı suçlamaktır

Ne güzelim diye gerin ne çirkinim diye yerin
    İkisi de tanrıyı suçlamaktır

Arayan gözlerle hiç bakma etrafına
    Mutluluk peşinden koşarak yakalanmaz

Arayan gözlerle hiç bakma etrafına
    Mutluluk peşinden koşarak yakalanmaz

Seni ilk gördüğümde tırnaklarını yiyordun
    Kimbilir nelere sıkılmıştı canın
    Haklısın haklısın sen haklısın

Haklısın haklısın sen haklısın

Sezen Aksu - Yak Bir Sigara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Bu gece ben şarkıların kederleriyle içip Duman duman savrularak dağılmak istiyorum Bilmediğim sokakların yabancı insanına Kaynaşarak efkarımı dağıtmak istiyorum Bu gece ben gerçeğimden uzaklaşıp giderek Düşlediğim dünyaları seyrederek görerek Boynu bükülü, bir köşede kadehiyle yarışan birine Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum...
  2. Sezen Aksu - Uzaklarda Bir Çizgide

Sezen Aksu - Uzaklarda Bir Çizgide

Bir martı tek başına uçuyordu maviliklerde Ellerim içindeydi ellerinin Güneş bembeyaz bir kordu yakıyordu yeryüzünü Saçlarım dağılmıştı göğsüne Buram buram bir buhar yükseliyordu topraktan Yanağım yanağına değiyordu Uzak bir gri çizgide birleşiyordu gökle deniz Kızgın kumlar tenimizi dağlıyordu Ve biz ikimiz gölgesindeydik bir salkım söğüdün Ölümsüz bir sevgi parlıyordu gözlerinde...
  3. Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

sezen aksu bir daha bu yolları Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kördüğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar...
  4. Sezen Aksu - Bir Başka Aşk

Sezen Aksu - Bir Başka Aşk

İçimde tüm umutlar bir bir yitip gidiyorken Hayatı sırça bir köşk gibi diye tanıyordun Daha sen bebektin bir tanem Her aşkta biraz daha büyüyordun Ve bir anda Bir başka aşkla alev alev Tutuşup ta birden yeni baştan oldun Kendi canından İçimde kavga eden senler Bir bir karışıyor Ömrüme senden de önemli Bir şey karışıyor Daha dün bebektin bir tanem Kendini her şey sanıyordun Ve...
  5. Sezen Aksu - Bir Acı Kahvenin

Sezen Aksu - Bir Acı Kahvenin

Gün olur da bir dost ararsan eğer Açıktır kapım sana çekinmeden gel Sözlerimde inan ne sitem Ne de kırgınlık bulamazsın Bir gün yolun düşerse eğer Beni bıraktığın gün gibi Yine dost bulacaksın Gün olur da bir dost ararsan eğer Ne olursa olsun geçen zaman da Sanki bir şey olmamış gibi karşılarım Seni yılların özlemiyle kucaklarım Bir acı kahvenin kırk yıl Hatırı vardır derler Az mı içtim...

Sayfayı Paylaş