gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yalnız Kullar (Tanrım)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalnız kullar akor tanrım akor yalnız kullar akorları notaları tanrım tek başına koyma kullarını Tanrım tek başına koyma kulların Yalnızlığa ancak sen dayanırsın
    Eşsiz dostsuz kalanın zordur halleri
    Yalnızlığa ancak sen dayanırsın

Şu gelen yar olaydı
    Elinde nar olaydı
    İkimiz bir gömlekte
    Yakası dar olaydı

Yeşil bağın üzümü
    Yola diktim gözümü
    Ne gelen var ne giden
    Kime deyim sözümü

Tanrım tek başına koyma kulların
    Bu dünyada cefa çektirme bize

Güveyli evler gördüm
    Kurulmuş yaya benzer
    Güveysiz evler gördüm
    Kurumuş çaya benzer

Yeşil bağın üzümü
    Yola diktim gözümü
    Ne gelen var ne giden
    Kime deyim sözümü

Tanrım tek başına koyma kulların
    Güzel çirkin deme sen kayır yine
    Bir münasip koca her birimize

Hasretini çekmişlere
    Tazeyken dul kalmışlara
    Alı gülü solmuşlara
    Ver ver ver ver

Gökte uçan kuşlara
    Kurumuş kocamışlara
    Boynu bükük kalmışlara
    Ver ver ver ver

Hey Tanrım
    Bana üç tane (Ooooooo)
    Üç te yetmez beş tane (Aaaaaa)
    Beş te yetmez yedi tane
    Ver ver ver ver
    Ver Allah'ım ver

Sezen Aksu - Yalnız Kullar (Tanrım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Tanrım

Sezen Aksu - Tanrım

Tanrım tek başına koyma kullarını Yalnızlığa ancak sen dayanırsın Eşsiz dostsuz kalanın zordur halleri Yalnızlığa ancak sen dayanırsın Şu gelen yar olaydı Elinde nar olaydı İkimiz bir gömlekde Yakası dar olaydı Yeşil bağın üzümü Yola diktim gözümü Ne gelen var ne giden Kime deyim sözümü Tanrım tek başına koyma kullarını Yalnızlığa ancak sen dayanırsın Bu dünyada cefa çektirme bize...
  3. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu
  4. Sezen Aksu - Ada Vapuru

Sezen Aksu - Ada Vapuru

Ada Varupu Yandan Çarkli Bayraklar DonanmiŞ Cafcafli SİmİtÇİ Kahvecİ Gazozcu Şİnanayda Yavrum Şİna Şİnanay Şİnanay Şİnanay Hopa Şİnanay Esdİrİr De Ada Yelİ Esdİrİr Senİ Sevİndİrİr Benİ KÜsdÜrÜr LÜkÜs Kamarada Kİmler Oturur Şİnanay........... MÜslÜmani Yahudİsİ Urumu İsporcusu İhtİyari Veremİ Kİmİnİn SaÇi UÇar Kİmİnİn EteĞİ Şİnanay
  5. Sezen Aksu  Konser Tarihleri

Sezen Aksu Konser Tarihleri

sezen aksu konser tarihleri sezen aksu konser tarihleri 2009 2010 2010 2011 Yediden yetmişe herkesin sevdiği Sezen Aksu sevenlerine harika bir müzikziyafeti çekmek için konserlerine başlıyor... Sezen Aksu Almanya da Sanatçı: Sezen Aksu Yer : Olympiahalle - Münih / Almanya Tarih: 03 Mayis 2009 Pazar 22:00 Fiyat : -- Sezen Aksu İstanbul da Sanatçı: Sezen Aksu Yer :...

Sayfayı Paylaş