gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yanmışım Sönmüşüm Ben

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İstersen kapat kapıları Açma bir daha hiç İstersen al beni içeri
    Tut ölene kadar

Ben çoktan hazırım
    Bana layık gördüklerine
    Gel dediğin an
    Bir daha dönüp de bakmam geriye

Yanmışım ben
    Sönmüşüm ben

İstersen al aklımı
    Gecemi gündüzüme karıştır
    İstersen beni de çıkar yoldan
    Suça alıştır

Ben çoktan geçmişim
    Bak istikbalimden
    Hadi çağır artık
    Tası tarağı toplayıp geleyim hemen

Yanmışım ben
    Sönmüşüm ben

Yaşamak dediğin üç beş kısa mutlu andan ibaret
    Giderine bırak işte ayağına kadar gelmiş muhabbet
    Bu yüzden kaçırmamak lazım aşk gelince
    Gitti mi gidiyor elden zalim zaman el koyunca

Söz-Müzik: Sezen Aksu

Sezen Aksu - Yanmışım Sönmüşüm Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Söz: Sezen Aksu Müzik: Sezen Aksu, Kıvanch K. Say bakalım yılları bir hesaba vur Hangi anı anında yaşadın Diyebilir misin ki tek doğru budur Bir düşün kaç kere ev bark döşedin Soluklan azıcık bir ara ver bir dur Madem kalbini kalbime taşıdın Aşkı savunmayı öğrenir gurur Ne beni değiştir ne bana uy Savaşma seviş benle Hayata karış benle İyi günde kötü günde Olmaya çalış benle Savaşma seviş...
  2. Sezen Aksu - Haydi Söyle

Sezen Aksu - Haydi Söyle

Bir görüşte bir bakışta Vuruldum ben tam kalbimden Koştum geldim bak yanına Tut elimi Anladım ki boşa gitmiş Sensiz geçen bunca yıllar Artık buldum beklediğim Sevgilimi Haydi söyle söyle söyle Haydi bekletme beni Haydi söyle söyle söyle Söyle çok sevdiğini Haydi söyle söyle n'olur Sevgini söyle bana Haydi söyle söyle durma Aşkını anlatsana Haydi söyle söyle söyle Haydi bekletme beni Haydi...
  3. Sezen Aksu - Benimle Ol

Sezen Aksu - Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan doludizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan Bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  4. Sezen Aksu - Ben Dul Bir Kadınım

Sezen Aksu - Ben Dul Bir Kadınım

sezen aksu ben bir dul kadınım sezen aksu dul kadın bir kadın Ben dul bir kadınım Öyle her istediğimle beraber olamam Ben dul bir kadınım Canımın istediğince gezip tozamam Bir kız arkadaşımla bir yere gitsem Bir erkeğe kazara gülerek selam versem Ya da biraz fazla giyinip süslensem Dedikodu olur, çünkü dul bir kadınım Ben dul bir kadınım Bir gün yeniden birisini beğenirsem Beraber olursak...
  5. Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim

Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim

sezen aksu karadeniz şarkısı sezen aksu annem ben annemi isterim akor dağda belimde odun beni ne hale kodun laz şarkısı dağda belimde odun beni ne hale kodun tarlada ırgat avrat hanende hazır hatun bir uşak göbeğimde altısı eteğimde yedi bitirdi beni anandaki o çene dünyanın gailesi yetmezmiş gibi birde el ayak çekilince sen bitersin dibimde (X2) vur çalsın kemençelerde ben bir horon...

Sayfayı Paylaş