gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sezen aksu son klibi sezen aksu oğluyla klip çekti, mithatcanla klip çekti, yeni klibini oğluyla üstü açık bir otobüste çekti

Sezen Aksu yeni klibini oğlu Mithatcan'la üstü açık bir otobüste şehir turu yaparak çekti Melek'lerim.

Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu, yeni albümünün aranjörlüğünü üstlenen, ses mühendisi Mithatcan Özer’le ilk kez yeni klibinde kamera karşısına geçti Aksu, klipte turistlerin kullandığı üstü açık otobüsle şehir turu yaptı ve ortaya çok renkli görüntüler çıktı.

Milliyet'in haberine göre, havanın da güneşli olmasını fırsat bilen Aksu, Ortaköy’den İstinye’ye kadar üstü açık otobüste hem klip çekimini yaptı, hem de sevenlerine el sallayıp öpücük yollamayı ihmal etmedi.

Sezen Aksu’nun klip çekimleri sırasında özel bir karavan da konvoya eşlik etti. Gazetecilerin uzaktan görüntü aldığını gören ve gülümseyerek poz veren Aksu, “Vay” adlı parçasına klip çektiğini belirtti.

Aksu’nun 31 yaşındaki oğlu Mithat Can da klipte annesine bas gitar çalarak eşlik etti. Sahil şeridinde ara ara mola veren Aksu’nun üstü açık otobüsüne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

P { margin: 0px; } Sezen Aksu’nun haziran ayında DMC tarafından yayınlanan "Deniz Yıldızı" isimli albümünden ilk klibi "Beşik" şarkısına çekildi. Söz ve bestesi Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Arto Tunçboyaciyan’a ait şarkının klip yönetmenliğini ise Gül Oğuz yaptı. Klibin giriş bölümündeki sudan oluşan piyano ve mikrofon görüntülerindeki detaylar, 3D su simülasyon tekniği...
  2. Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

rafet el roman yeni sevgilisi rafet el roman son klibi venedik romanın sevgilisi venedik klibi rafet el roman, yeni klibi, sevgilisi, sevgilisiyle çektiği kilbi, son klibi, yeni albüm, sevgilisi kim, yeni albümü sevgiye zaman ver, sevgiye zaman ver, direniyorum şarkısı, direniyorum şarkısı klibi Uzun zamandır sessilzliği ikoruyan güçlü yorumcu Rafetl El Roman yeni albümünün klibini çekti ve...
  3. Demet akalın yeni klibini mayoyal çekti

Demet akalın yeni klibini mayoyal çekti

demet akalın yeni klibi demet akalın, yeni klibi, 2011 albümü, yeni klip, mayolu klip, aşk şarkısı, aşk şarkısının klibi ve haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Demet Akalın yeni albümünün ilk klibini "Aşk" adlı şarkısına çekti ve buy klipte mayo giyindi Melek'lerim. Demet Akalın, yeni albümünün ilk klibini “Aşk”a çekti. Şehir hayatından bunalıp tatile çıkan bir kızı...
  4. Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

Hande Yener yeni albüme yeni klip çekti

hande yener son klip hande yener bana anlat klibi nerede çekildi hande yener, 2011, yeni albüm, bana anlat, şarkısı, klibi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Henüz piyasaya çıkmayan yeni albümünün çalışmalarını bitiren Hande Yener, albümün çıkış şarkısı "Bana Anlat"a klip çekti Melek'lerim. Yeni klibi için 5 kostüm tasarlatan Hande'nin haberini hemen aktarıyoruz sizlere...
  5. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...

Sayfayı Paylaş