gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yine Mi Çiçek

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kur masayı Madam Despina Kirli beyaz muşamba örtüleri ser Çek sediri asmanın altına
    Yanında bir ince Müzeyyen abla

Yine mi güzeliz, yine mi çiçek?
    Hamdolsun
    Taze mi bitti topik
    Canın sağolsun
    Amanın yine mi güzeliz, yine mi çiçek?
    Hamdolsun
    Altınbaş kadehe yağ gibi dolsun

Gece çok genç, arzular şelale
    Haber etsek o yare
    Gelse Bomonti'den
    Şereflendirse bizi
    Olsak teyyare

Hamdolsun
    Taze mi bitti topik
    Canın sağolsun
    Hamdolsun

Hamdolsun
    Taze mi bitti topik
    Canın sağolsun
    Hamdolsun

Sezen Aksu - Yine Mi Çiçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Küçük Yaz Çiçeği

Sezen Aksu - Küçük Yaz Çiçeği

Küçük yaz çiçeği Söner aşk ateşi Kalbinde zamanla Sen taze kalırsın Küçük aşk çiçeği Rüzgarlar dağlarda Dolaşır umutla Yalnızlık koksa da Küçük aşk çiçeği... Küçük yaz çiçeği Titreme hiç korkma Güneşi beklerken Hani, iki dün var mı? Küçük aşk çiçeği Mutluluk var ufkunda Küçük olan güçlüdür En düşman fırtınada Küçük aşk çiçeği Küçük yaz çiçeği
  3. Sezen Aksu - Değer Mi Hiç

Sezen Aksu - Değer Mi Hiç

Bir rüya görür gibi Seninle bulutlara uçtuğumda Bir ateş yakar beni Sevginle tutuştuğumu sanırdım Yağmur olup damla damla Öperdim öperdim dudaklarından Bir nehir gibi cağlar Akardım akardım damarlarından Değer mi hiç değer mi hiç Değer mi değer mi değer mi söyle Bir rüya ömür boyu Sürer mi sürer mi sürer mi böyle Değer canım değer elbet Değer bir tanem aşk için her şeye Ne hayal...
  4. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş