gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yüreğimdeki fırtına dinmedi hala titrerdim,isterdim seni hep kollarımda yine bana gel
    yana yana yine ben sev

hadi beni yine sev
    beni deli deli sev
    beni yine yine,yeni yeni,yine yine yeniden sev

ben yandıkça bağrımda sönmez ateş
    gece yıldız tenimde,gündüz güneş

Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

MİTHATCAN'LA BAİRLİKTE BESTE ARARKEN AŞKINI BULDU. HADİSE GÖNLÜNÜ MİTHATCAN'A KAPTIRDI. Muhteşem sesi ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şarkıcı Hadise bir taşla iki kuş vurdu. Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun evine yeni albümü için şarkı seçmeye giden Hadise, Mithatcan'ın gönlünü çaldı. Mithatcan, genç şarkıcı için uzatmalı aşkı İlhem'den ayrıldı. Uzun...
  3. Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

sezen aksu son klibi sezen aksu oğluyla klip çekti, mithatcanla klip çekti, yeni klibini oğluyla üstü açık bir otobüste çekti Sezen Aksu yeni klibini oğlu Mithatcan'la üstü açık bir otobüste şehir turu yaparak çekti Melek'lerim. Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu, yeni albümünün aranjörlüğünü üstlenen, ses mühendisi Mithatcan Özer’le ilk kez yeni klibinde kamera karşısına...
  4. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...
  5. Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

sezen aksunun yeni aşkı 2012 sezen aksu Varujan Sırmabıyık Merhaba Sevgili Melek'ler, Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu'nun yeni sevgilisi kim ya da sevgilisi var mı bu haberimizde hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Sezen Aksu'nun yeni aşkı ve Sezen Aksu haberi; Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Sezen Aksu geçen cumartesi...

Sayfayı Paylaş