gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yüzünü dökme küçük kız
    Bırak üzülmeyi
    Yalnız sen misin bir düşün
    Unutan sevilmeyi

Her siyahın bir beyazı
    Gecelerin gündüzü de vardır

Yüzünü dökme küçük kız
    Kızma onlara
    Yalnız sen misin bir düşün
    Zincir oranda buranda

Her tutsağın bir kaçışı
    Uykuların uyanışı da vardır

Yüzünü dökme küçük kız
    Yaşamın anlamını bul
    Sonra dinle kendini
    Yolunu bil

Her siyahın bir beyazı

Her siyahın bir beyazı

Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Küçük Yaz Çiçeği

Sezen Aksu - Küçük Yaz Çiçeği

Küçük yaz çiçeği Söner aşk ateşi Kalbinde zamanla Sen taze kalırsın Küçük aşk çiçeği Rüzgarlar dağlarda Dolaşır umutla Yalnızlık koksa da Küçük aşk çiçeği... Küçük yaz çiçeği Titreme hiç korkma Güneşi beklerken Hani, iki dün var mı? Küçük aşk çiçeği Mutluluk var ufkunda Küçük olan güçlüdür En düşman fırtınada Küçük aşk çiçeği Küçük yaz çiçeği
  2. Sezen Aksu - Küçük Bir Aşk Masalı

Sezen Aksu - Küçük Bir Aşk Masalı

Ne olur bak bana biraz Çocukmuyum değilmiyim Sen küçücük güzel bebek Öyle olsa sevmeyi bilirmisin Olmaz küçücüksün Yüreğim genç umut dolu Özlem bu olurya Buluruz belki mutluluğu Deliler gibi seviyorum bak Sana söz ömür boyu sürecek Ne hayal ne düş nede yalan yok Bizim bizim gelecek Ne olur biraz unutup kalsa Ne olur rüyaya dalsa Ne olur gerçek olsa masallar Ya da biz masal olsak
  3. Sezen Aksu - Küçüğüm

Sezen Aksu - Küçüğüm

Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün hatalarım Öğünmem bu yüzden Bu yüzden kendimi Özel önemli zannetmem Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün saçmalamam Yenilmem bu yüzden Bu yüzden hala kendime güvensizliğim Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün...
  4. Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü

Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü

Yağmur yağar akasyalar ıslanır Ben yağmura deli buluta deli Bir büyük oyun bu yaşamak dediğin Beni ya sevmeli ya öldürmeli Yitirmeli ne varsa Başlamalı yeniden Bu anlamsız bu yağmur İşlemez karanlıkta Garipliğine yan Yan yürek yan Gitti giden Gitti giden Sana büyük caddelerin birinde rastlasam Elimi uzatsam tutsam götürsem Gözlerine baksam gözlerine Konuşmasak ah anlasan Elimi uzatsam...
  5. Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Merhaba Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu'nun muhteşem şarkılarından biri olan Yasa Sözlerini sizden rica ediyorum mümkünse bana acil olarak Sezen Aksu Yasa Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş