gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu gece ben şarkıların kederleriyle içip Duman duman savrularak dağılmak istiyorum Bilmediğim sokakların yabancı insanına
    Kaynaşarak efkarımı dağıtmak istiyorum

Bu gece ben gerçeğimden uzaklaşıp giderek
    Düşlediğim dünyaları seyrederek görerek
    Boynu bükülü, bir köşede kadehiyle yarışan birine
    Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum
    Kaderci bir şarkıyla of çekip de şöyle
    Büyülü bir aşk arıyorum

Bu gece ben cebimdeki en son kuruşa kadar
    Yiyip içip, gezip tozup tükenmek istiyorum
    Gün ışırken yalpa yalpa sallanıp da giderek
    Evin yolunu bile şaşırıp kaybolmak istiyorum

Bu gece ben gerçeğimden uzaklaşıp giderek
    Düşlediğim dünyaları seyrederek görerek
    Boynu bükülü, bir köşede kadehiyle yarışan birine
    Kaderci bir şarkıyla of çekip de şöyle
    Büyülü bir aşk arıyorum

Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yak Bir Sigara

Sezen Aksu - Yak Bir Sigara

Seni ilk gördüğümde tırnaklarını yiyordun Kimbilir nelere sıkılmıştı canın Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın Haklısın haklısın çok haklısın Öyle sıkınltılı yanları var ki yaşamın Haklısın haklısın çok haklısın Yak bir sigara kül olsun dertler ucunda Bir an oh diyemezsek çekilir mi ah bu dünya Yak bir sigara kül olsun dertler ucunda Bir an oh diyemezsek çekilir mi ah bu dünya...
  2. Sezen Aksu - En Uzun Gece

Sezen Aksu - En Uzun Gece

Sevdamın o büyüdüğü en uzun gecede bir yerdeyim Ben uzandığım isteğe çok uzak o yerde kendimleyim O duaların bittiği hasretin delice haykırdığı Ve karanlığın indiği bir yasak gönülle beraberim Bir posta çantasındaki içli bir mektup sayfasındayım Bir şarkı cümlesindeki çağlayan o bitmez nefesteyim Özlemlerle saran kollarda belki yorgun bir nabızdayım Önce kendi sarhoş olup devrilen düşen her...
  3. Sezen Aksu - Bu Gece

Sezen Aksu - Bu Gece

Al beni, götür kanatlarında bu gece Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel Gör beni, bulup karanlıklarda sar biraz Ki doğmasın sabahlar, al sevgim hiç vermediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel, gel Sev, iste yeminler ederim aşka Belki bir daha hiç tutulmazlar İnanmasan bile gel, inandığım ne var ne yoksa Hiç vermediğim...
  4. Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

Sezen Aksu - Bir Kuş Uçur

sezen aksu bir daha bu yolları Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver Bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kördüğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar...
  5. Sezen Aksu - Bir Acı Kahvenin

Sezen Aksu - Bir Acı Kahvenin

Gün olur da bir dost ararsan eğer Açıktır kapım sana çekinmeden gel Sözlerimde inan ne sitem Ne de kırgınlık bulamazsın Bir gün yolun düşerse eğer Beni bıraktığın gün gibi Yine dost bulacaksın Gün olur da bir dost ararsan eğer Ne olursa olsun geçen zaman da Sanki bir şey olmamış gibi karşılarım Seni yılların özlemiyle kucaklarım Bir acı kahvenin kırk yıl Hatırı vardır derler Az mı içtim...

Sayfayı Paylaş