gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksunun yeni evi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. [​IMG]

Sezen Aksu, İstiklal Marşı'nın yazarı, şair Mehmet Akif Ersoy'un evinin yeni sahibi oldu. Sanatçı, ev için 1.5 milyon lira ödedi

ESKİSİ DEŞİFRE OLDU

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır! Sezen Aksu, yıllardır oturduğu Kanlıca'daki yalısından taşınıyor. Evinin herkes tarafından biliniyor olmasından rahatsızlık duyan sanatçı, uzun süredir aradığı yeni evi Beylerbeyi'nde buldu. Üstelik yeni ev; Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un bir dönem yaşadığı konak.

BOĞAZ MANZARALI

Sabah gazetsinde yer alan habere göre; Aksu'nun bu ev için yaklaşık 1.5 milyon lira ödediği öğrenildi. Alım-satım işlemlerinin ardından tadilat başlatılan evde, çalışmalar sürüyor. Dar bir sokakta yer alan ev Boğaz manzarasına hakim bir konumda.

ERSOY 4 YIL YAŞADI

Bina, 1908-1912 yılları arasında ünlü şair Mehmet Akif Ersoy'a ev sahipliği yapmış. Hatta ünlü şair, bu evde Sebil-ül Reşad adlı dergiyi de çıkarmış.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı uğurlu olsun ne diyelim bizimde o kadar paramız olsa bende isterdim mehmet akif ersoyun evinde oturmak

Sezen Aksunun yeni evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

yüreğimdeki fırtına dinmedi hala titrerdim,isterdim seni hep kollarımda yine bana gel yana yana yine ben sev hadi beni yine sev beni deli deli sev beni yine yine,yeni yeni,yine yine yeniden sev ben yandıkça bağrımda sönmez ateş gece yıldız tenimde,gündüz güneş
  3. Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

MİTHATCAN'LA BAİRLİKTE BESTE ARARKEN AŞKINI BULDU. HADİSE GÖNLÜNÜ MİTHATCAN'A KAPTIRDI. Muhteşem sesi ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şarkıcı Hadise bir taşla iki kuş vurdu. Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun evine yeni albümü için şarkı seçmeye giden Hadise, Mithatcan'ın gönlünü çaldı. Mithatcan, genç şarkıcı için uzatmalı aşkı İlhem'den ayrıldı. Uzun...
  4. Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

sezen aksu son klibi sezen aksu oğluyla klip çekti, mithatcanla klip çekti, yeni klibini oğluyla üstü açık bir otobüste çekti Sezen Aksu yeni klibini oğlu Mithatcan'la üstü açık bir otobüste şehir turu yaparak çekti Melek'lerim. Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu, yeni albümünün aranjörlüğünü üstlenen, ses mühendisi Mithatcan Özer’le ilk kez yeni klibinde kamera karşısına...
  5. Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

sezen aksunun yeni aşkı 2012 sezen aksu Varujan Sırmabıyık Merhaba Sevgili Melek'ler, Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu'nun yeni sevgilisi kim ya da sevgilisi var mı bu haberimizde hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Sezen Aksu'nun yeni aşkı ve Sezen Aksu haberi; Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Sezen Aksu geçen cumartesi...

Sayfayı Paylaş