gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MİTHATCAN'LA BAİRLİKTE

BESTE ARARKEN AŞKINI BULDU. HADİSE GÖNLÜNÜ MİTHATCAN'A KAPTIRDI.

Muhteşem sesi ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şarkıcı Hadise bir taşla iki kuş vurdu.

Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun evine yeni albümü için şarkı seçmeye giden Hadise, Mithatcan'ın gönlünü çaldı. Mithatcan, genç şarkıcı için uzatmalı aşkı İlhem'den ayrıldı.

Uzun bir süredir İlhem adlı şarkıcıyla aşka yaşayan Aksu'nun oğlu Mithatcan, Hadise ile yakınlaşınca olanlar oldu. Bu ilişkiden haberdar olan İlhem'le arası bozulan Mithatcan, sevgilisinden ayrıldı. Hadise ve Mithatcan'ın ilişkisi gizemini koruyor.

Hadise'yi bir hayli başarılı bulan Sezen Aksu, genç şarkıcı ve oğlu arasındaki ilişkiyle ilgili olumlu bir tutum sergiliyor.

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

yüreğimdeki fırtına dinmedi hala titrerdim,isterdim seni hep kollarımda yine bana gel yana yana yine ben sev hadi beni yine sev beni deli deli sev beni yine yine,yeni yeni,yine yine yeniden sev ben yandıkça bağrımda sönmez ateş gece yıldız tenimde,gündüz güneş
  2. Sezen Aksu - Gel Bana

Sezen Aksu - Gel Bana

Düşünme hiç başka şeyi Sevmeyi bil sevilmeyi İşte gördün dünya bomboş Sevmek için durma koş Sevelim hep sevilelim Dertleri terk eyleyelim Sevelim hep sevilellim Mutluluğa yönelelim Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Hayat zor hayat yokuş Ölümden öte herşey bomboş Sevgimiz herşeyden uzak...
  3. Sezen Aksu - Eğreti Gelin

Sezen Aksu - Eğreti Gelin

ödünç geldim emanetsin elimde, yasak döşeklere ömrüm serilir, ali'm derim dünya dönmez dilimde usul yaklaş çocuk kalbim kırılır Çocuk uyur er uyanır koynunda duyulsunki ibret olsun aşkımız Eğretiyim bana yer yok düğünümde kırk düğüne bedel günahımız
  4. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...
  5. Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

sezen aksunun yeni aşkı 2012 sezen aksu Varujan Sırmabıyık Merhaba Sevgili Melek'ler, Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu'nun yeni sevgilisi kim ya da sevgilisi var mı bu haberimizde hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Sezen Aksu'nun yeni aşkı ve Sezen Aksu haberi; Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Sezen Aksu geçen cumartesi...

Sayfayı Paylaş