gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sezen aksunun yeni aşkı 2012 sezen aksu Varujan Sırmabıyık
    Merhaba Sevgili Melek'ler, Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe'si Sezen Aksu'nun yeni sevgilisi kim ya da sevgilisi var mı bu haberimizde hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Sezen Aksu'nun yeni aşkı ve Sezen Aksu haberi;

Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı.

Sezen Aksu geçen cumartesi günü ortağı olduğu Nişantaşı Sofa Otel’de yer alan Frankie isimli gece kulübünde ünlü işadamıyla romantik bir şekilde dans ederken görüntülenmişti.

Aksu ile dans eden kişinin, Müge Sırmabıyık ile boşanma aşamasında olan tekstilci işadamı Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Minik Serçe ile Sırmabıyık'ın aşk yaşadığı iddia edildi.

İŞADAMI BOŞANMA AŞAMASINDA

Sezen Aksu’nun gönlünü kaptırdığı işadamı Varujan Sırmabıyık’ın Müge Sırmabıyık ile olan 23 yıllık evliliği, Varujan Bey’in eşini Didem Çapa ile aldatması sonucu ihanete kurban gitmişti.

SEZEN AKSU DÖRT KEZ EVLENDİ

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu çok genç yaşta Hasan Yüksektepe ile evlendi. Fakat evlilikleri çok kısa sürdü. Henüz albüm sahibi olmadığı bu dönemde, ikinci evliliğini ise Ali Engin Aksu ile yaptı. Minik Serçe’nin şu anki sahne soyadı olan Aksu’yu aldığı bu evlilik de sessiz sedasız sona erdi. 10 Temmuz 1980’de Sinan Özer’le evlendi ve evlendiğinde üç aylık hamileydi. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi, 1983 yılında sona erdi. Aksu 1993’te gazeteci Ahmet Utlu ile evlendi. Fakat kısa süre sonra sanatçının dördüncü evliliği de bitti. Ahmet Utlu ile evlenmeden önce Uzay Heparı ile yaşadığı beraberlik, aralarındaki yaş farkından ötürü çok konuşuldu. (Habertürk)

Sezen aksunun yeni sevgilisi kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

Sezen Aksu - Yine Yeni Yeniden

yüreğimdeki fırtına dinmedi hala titrerdim,isterdim seni hep kollarımda yine bana gel yana yana yine ben sev hadi beni yine sev beni deli deli sev beni yine yine,yeni yeni,yine yine yeniden sev ben yandıkça bağrımda sönmez ateş gece yıldız tenimde,gündüz güneş
  2. Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Sezen Aksu - Seni Kimler Aldı

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var
  3. Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

tarkanın sevgilisi kim tarkanin sevgilisi kim tarkanın varmı tarkan sevgilisinin adı YENİ SEVGİLİYLE TATİLE ÇIKTI! BİLGE ÖZTÜRK'TEN GEÇEN MAYISTA AYRILAN TARKAN, YENİ KIZ ARKADAŞIYLA DÖRT GÜN ÖNCE TATİL İÇİN UZAKDOĞU'YA GİTTİ. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay...
  4. Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Seni KimLeR aLdı ? / Sezen Aksu

Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu karanlık ne Gönlümün bayramları, şenliği söndü Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var.. Deli gözlerin gelir aklıma Gülüşün, öpüşün, iç çekişin gelir Seni kimler aldı kimler öpüyor seni Dudağında dilinde Ellerin izi var..
  5. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...

Sayfayı Paylaş