gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sezen cumhur önal maç spikeri olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İyi akşamlar sevgili seyirciler. ılık bahar rüzgarlarının içimizi okşadığı hüzünlü bir milano akşamında sizlerle inter milan – fc porto karşılaşması için yine beraberiz. san siro stadyumunu dolduran taraftarlar adeta birbirlerine aşk cümleleri fısıldayan sevgilililer gibi ateşli, kırlarda uçuşan kelebekler kadar coşkulular bu akşam... Evet orta sahadan atılan uzun topta çikolata renkli futbolcu adriano yağmur damlalarının avucumuzdan usulca kaydığı gibi defanstan sıyrılarak şutunu çekiyor. ve evet sevgili seyirciler masmavi göklerde süzülen top usulca sevdiğinin yanağına bir öpücük kondurur gibi hırçın filelerle buluşuyor. aşka susayan bir delikanlı gibi öne çıkan vitor baia sevgilisi tarafından terk edilince ortada kalan gencecik aşıklar gibi topu seyrediyor sadece...

Adeta masum bir aşk hikayesini andıran bir kırk beş dakika izledik sevgili seyirciler. devre arasında sanat hayatında otuz beş yılı geride bırakan ve şu günlerde başı bitten, dertten kurtulmayan çikolata renkli sanatçı micheal jackson bizlerle beraber olacak, lütfen bizden ayrılmayın.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sezen cumhur önal maç spikeri olursa
    süper yaa valla eline sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sezen cumhur önal maç spikeri olursa

Adeta masum bir aşk hikayesini andıran bir kırk beş dakika izledik sevgili seyirciler. devre arasında sanat hayatında otuz beş yılı geride bırakan ve şu günlerde başı bitten, dertten kurtulmayan çikolata renkli sanatçı micheal jackson bizlerle beraber olacak, lütfen bizden ayrılmayın. __________________

harıka olmus ellerıne kollarına saglık..bızede afıyetolsun:):):):):):):)

sezen cumhur önal maç spikeri olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. Cumhur başkanlarımız

Cumhur başkanlarımız

cumhur başkanlarımız cumur başkanlarımız cumhurbaşkanlarımız cumhurbaşkanlarımız isimleri başkanlarımızın isimleri GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...(1881-1938) İSMET İNÖNÜ...(1884-1973) CELAL BAYAR...(1883 -1986) CEMAL GÜRSEL...(1895 - 1966) CEVDET SUNAY (1899 - 1982) FAHRİ S. KORUTÜRK ( 1903 -1987) KENAN EVREN (1918 - ) TURGUT ÖZAL (1927 - 1993) SÜLEYMAN...
  3. Macun

Macun

Nesil çokluğuna yahut hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.Macun görmek hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada macun görmek hastalıkların iyileşeceğine yorumlanır. Diş macunu ani sorundur. Rüyada macun görmek, hastaliktan sifa bulmaya ve neslintn çokluguna isarettir
  4. Sezen Aksu - Ben Her Bahar Aşık Olurum

Sezen Aksu - Ben Her Bahar Aşık Olurum

Damarlarımda yine aşk var Gözlerim yine bir manalı Başladı güneşli yağmurlar Islandı umudumun saçları Kırılan dallar gibiyim Ben her bahar dirilirim Gizli bir kaynaktır içim Kendime bir yol bulurum Kırılan dallar gibiyim Ben her bahar dirilirim Gizli bir kaynaktır içim Kendime bir yol bulurum Ben her bahar aşık olurum Rüzgar olur yağmur olurum Filizlenir anılarda gururum Taşar içimden ruhum...
  5. Muro spiker olursa ne olur?

Muro spiker olursa ne olur?

Muro:-Ben metropol tilkisi Muro ve yanımda yardımcım Çeto ile birlikte size bu maçı anlatarak sizi metropol hayatının kaygılarından uzaklaştırmaya çalışacagız. -Eee... Çeto sence kim yener. Çeto:-Valla başkanım...eee... Muro:-Tamam kes Çeto maç başlıyor. Maç anında... Muro:-Emperyalist Ronaldinho metropolün baskılarını maniple etmiş şekilde Messi'ye pas atıyor. -Messi metropol tilkisi...

Sayfayı Paylaş