gebe
  1. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sezeryan Sonrasındaki Kilolara Nasıl Elveda Diyeceğimm..?

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında TaçSız PrenSeS tarafından paylaşıldı.

Merhaba.. 12 Martta Sezeryan ile doğum yaptım ve tam 22 kilo aldım gebelik boyunca.. Şuan 13 kilo verdim fakat gerisi duruyor..Kabızlık sorunum var doktora çok gittim ilaç tedavisi gördüm ama olmadı düzelmedi 2,5 yıldır..Bitkilerde de şifa bulamadım ne yazık ki.. Aile hekimimiz gastroloji veya genel cerraha gitmemi önerdi..Kabızlık da olduğu için kilo veremiyorum :zonked:

Özellikle karın bölgemden çok şikayetçiyim..Havalarda bir türlü düzelmedi ki yürüyüş başlayayım :((

Tecrübeli arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum..

Son düzenleme: 21 Mayıs 2011
    renesme bunu beğendi.
  2. ekim 2009

ekim 2009 Forum Okuru

eee gülüm kabızlık için açlık otu dedim ya yine mi unuttun :))))

Sezeryan Sonrasındaki Kilolara Nasıl Elveda Diyeceğimm..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

demet şener nasıl kilo verdi demet sener nasil zayifladi sener diyeti şener nasıl zayıfladı diyeti Doğum sonrası kilolar genelde her bayanın ortak sorunudur.Çok zayıf olan bir kişi bile hamilelik ve doğum sonrası çok fazla kiloya sahip olabilir ve buda çoğu kez depresyona kadar götürür kişiyi.Doğum sonrası kilo vermek istiyorsanız işte size uzmanların önerileri Uzman Diyetisyen Selahattin...
  2. Doğum sonrası nasıl kilo vereceğiz ?

Doğum sonrası nasıl kilo vereceğiz ?

Doğuma az kaldı ve ben 30 kgya yakın aldım ne yapacağım bilmiyorum. Bebeğime kavuşmak için herşeye değer ama bu kilolar nasıl gidecek ?
  3. Bayram Sonrası Nasıl Kilo Vereceksiniz?

Bayram Sonrası Nasıl Kilo Vereceksiniz?

nasıl kilo veririm, nasıl kilo verilir, bayram kiloları Sevgili melekler, Kurban Bayramı boyunca tatlıları, etli yemekleri ve şekerlemeleri geri çevirmediniz ve hem kendi evinizde hem de gittiğiniz misafirliklerde mideye indiriverdiniz. Bayram ve dolayısıyla tatil bitince aynaya dönüp şöyle bir baktığınızda birkaç kilo aldığınızı gördünüz. Şimdi ne olacak? Şimdi size Uzman Diyetisyen Yeşim...
  4. Sezeryan sonrası ağrı nasıl azaltılır?

Sezeryan sonrası ağrı nasıl azaltılır?

sezeryan sonrası ağrı olması,sezeryan sonrası ağrı nedenolur,sezeryan sonrası ağrı nasıl geçer,sezeryan ameliyatı hakkında bilgiler Her ameliyat gibi sezaryen (sezaryan, sezeryan) ameliyatından sonra da belirli derecelerde ağrı olur ancak günümüzde gelişen ağrı kesici ilaçlar ve anestezi-ağrı kesici metodlar sayesinde bu ağrıları azaltmak kolaylaşmıştır. Sezaryen doğum sonrası ağrının...
  5. Doğum sonrası fazla kilolardan nasıl kurtulabilirim?

Doğum sonrası fazla kilolardan nasıl kurtulabilirim?

Gebelik boyunca her anne adayı muhakkak az veya çok kilo alır. Alınan bu kiloların annenin gebelikten önceki kilosuna ve vücut yapısına bağlı olarak düzenli ve orantılı bir şekilde alınması önemlidir. Bu nedenle anne adayları gebelik boyunca dengeli beslenme kurallarına dikkat etmelidirler, doktorlarının tavsiye ettiği şekilde beslenmeye ve uygun miktarda kilo almaya özen göstermeliler....

Sayfayı Paylaş