gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sezeryan zormu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba yakında doğumum var,ve sezeryan olmam gerekiyor.Sezeryan nasıl acaba zormu korkuyorum:(birde hastaneden ne zaman taburcu ediyorlar?Teşekkür ederim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar ben iki doğumumda sezeryan oldum biri genel aneztesi diğeri epudraldi. Bana kalırsa epudral olanda daha az acı çektim ve daha çabuk ayağa kalktım. Hemde ikiz bebek doğumdu. Hastaneden artık doğumdan bir gün sonra taburcu ediyorlar korkulacak birşey yok Allah'ın izni bebeğinize kavuşursunuz inşallah. İnanın bana bebeğinizi ilk kucağınıza alıp kokusunu duyduktan sonra zaten tüm acılarınızı unutuyorsunuz hayırlı doğumlar dilerim:)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

içimi rahatlattınız.Çok teşekkür ederim.Anne olmanın heyecanı bir yana ,ameliyat korkusu bir yana .Gerçekten panik durumdayım.Bilgiler için tekrar teşekkür ederim.Bebeklerinizi sağlıkla büyütün inşallah sevgiler..

4. lavin kaya

lavin kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok canım benim ınankı normal doğumdan daha kolay Allah annalı babalı buyutur ınsallah bebegınızı :tekno:

sezeryan zormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biz kadınları anlamak ciddende bu kadar zormu

biz kadınları anlamak ciddende bu kadar zormu

erkeklerin dilindedir sürekli ''ahh şu kadınları anlamak ne kadar da zor'' diye :D:D peki ciddende bizi anlamaları o kadar zormu? yoksa abartıyorlarmı? :D:D tartışmaya açıktır :dil:
  2. Sezeryanla Doğum..

Sezeryanla Doğum..

sezeryan oyunları sezeryan doğum oyunları hamile doğurtma hamile kadını doğurtma kordonları bağlatmanın zararları Sezaryan nedir? Sezaryan ile doğum Can'ın ve sonunun , Anne'nin karnından uterusu açarak çıkartılmasıdır. Can'ın ve Anne'nin sağlığını tehdit eden her durumda ya da vajinal yolla doğumun imkansız olduğu durumlarda sezaryan yapılır. Sezaryan ameliyatı dünyanın bildiği en eski...
  3. Noldu? zormu geldi Hayat erkeği olmak!!!

Noldu? zormu geldi Hayat erkeği olmak!!!

Ne kadınlar Düştü bu yolaaa... Kaçı heba edildi, Kaçı kurtulduuu ölümü seçerek... Kimide ekmek param dedi... Bu Hayat Erkeği (işin asıl adını siz biliyorsunuz) olan müsvette de işi bırakmışş Tüh Tühhh.... Haber Şöyle... Erkek fahişe olarak sadece iki ay çalıştıktan sonra, işi bırakan Markus takma adlı 25 yaşındaki eski deniz piyadesi ilk aşkı olan ........ (dahada berbat bir işe)...
  4. Sezeryan yasaklanmalımı?

Sezeryan yasaklanmalımı?

doğum yöntemleri sezeryan çeşitleri Son zamanlarda bu konuda çok tartışılır oldu ben normal doğumdan oldum olaası çok korktuğum için sezeryan ile oldum ve çokta memnun kaldım açıkcası ama son zamanlarda devlet cephesindende yorumlar geliyor sizlerle paylaşmak istiyorum Bakanlık olarak 3 yıldır bu konuyla ilgili yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Hastanelerimizle, ebelerimizle, konuya ilgili...
  5. Suni sancıyla doğum zormudur?

Suni sancıyla doğum zormudur?

suni sancı nedir,suni sancı nasıl olur,suni sancı çokmu ağrılı olur,suni sancı kimlere yapılır,suni sancı hakkında bilgiler nduksiyon, başlamamış doğum ağrılarını çeşitli yöntemlerle başlatma girişimidir. Amacı doğumu gerçekleştirmektir. İnduksiyon genel anlamıyla "gebelik ürününün atılmasını sağlamak amacıyla rahimin kasılmaya teşvik edilmesi" anlamına gelmesine karşın, bu yazıda...

Sayfayı Paylaş