gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm sezeryanla doğum yaptım 40 gun kanamam oldu dr normal olduğunu sölede adet oldum 10 gün içinde 3 günde bir adet oluyorum normal mi

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, doğum sonrası kadının normal döngüsüne dönüşü zaman alabilmektedir, bu durum normaldir. Eğer kanamanız aşırı ise tabi hemen bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekir ancak normal bir kanama sınırındaysa vücudunuz döngüsünü buluncaya kadar devam etmesi mümkündür. Sağlıklı günler diliyoruz..

sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

Normal doğum diye gidip sezeryanla doğum yapanlar

normal doğum yapanlar sezeryanla doğum yapanlar sezeryan sezeryandan sonra normal sezeryandan sonra ne zaman hamile kalınmalı Bazen normal doğum ile gittiğiniz halde bir süre sonra doktorlar tarafından sezeryan doğum yapmanız konusunda karar alınır peki normal doğum yapacağınızı düşündüğünüz bildiğiniz halde neden son anda sezeryan kararı alınır hangi durumlarda doktorlar sezeryanı öneririr?...
  2. normal doğum mu sezeryan mı?

normal doğum mu sezeryan mı?

kızlar hangi doğuma karar verdiniz paylaşalım birbirimize fikir verelimyupis:cemo:
  3. sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim?

sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim?

Slm kızlar.ben sezeryanla dogum yaptım.dogumdan sonra kabızlık sorunu yaşıyorum ve makatta kanama oluyor.ne yapmam gerekiyor
  4. Sezeryanla doğum yaptım Dikiş yerlerimin sızlaması normal mi ?

Sezeryanla doğum yaptım Dikiş yerlerimin sızlaması normal mi ?

sezeryan sonrası dikişlerde ağrı olması,sezeryan sonrası dikişlerde ağrı olması normalmi,sezeryan dikişinde ağrı olanlar,sezeryan dikişi hakkında bilgiler Diğer birçok ameliyat gibi sezeryan ameliyatından sonra da çeşitli ağrılar olmakta ve farklı yöntemler ile bu ağrılar giderilmektedir. Doğumumu sezeryanla yaptım, dikiş yerlermin hala sızlaması normal mi diyorsanız aşağıda ki bilgilere göz...
  5. İlk doğumum sezeryan ikincisi normal olurmu?

İlk doğumum sezeryan ikincisi normal olurmu?

Kültürlerin çoğunda yaşamın normal bir parçası olarak kabul edilen gebelik ve doğum, kadın vücudu için normal fizyolojik bir olay olmakla birlikte bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. Sezaryen annenin ve bebeğin sağlığını tehdit eden her durumda veya vajinal yolla doğumun mümkün olmadığı durumlarda bebeğin, anne karnından rahim açılarak çıkartıldığı bir tıbbi doğum yöntemidir. Cerrahi...

Sayfayı Paylaş