gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm kızlar.ben sezeryanla dogum yaptım.dogumdan sonra kabızlık sorunu yaşıyorum ve makatta kanama oluyor.ne yapmam gerekiyor

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz bu durumu muhakkak doktorunuza bildirin çünkü sezeryan sonrası hemeroide doğru ilerliyorsunuz gibi görünüyor önlem alınırsa ilerlemeden durdurulabilir, ayrıca doğanın eczanesinden de kabızlık için faydalı olduğunu bildiğimiz kayısı ve eriği tüketmeye başlayın ayrıca bol bol su için özellikle de sabah aç karına bir bardak ılık su sizi rahatlatacaktır. Geçmiş olsun..

sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  2. sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi

sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi

slm sezeryanla doğum yaptım 40 gun kanamam oldu dr normal olduğunu sölede adet oldum 10 gün içinde 3 günde bir adet oluyorum normal mi
  3. Hamileyim ve kabızlık sorunum var ne yapabilirim?

Hamileyim ve kabızlık sorunum var ne yapabilirim?

gebelikte kabızlık ,gebelikte kabızlığa ne iyi gelir,hamilelikte kabızlık nasıl geçer,hamilelikte şişkinlik,gebelikte kabızlığa iyi gelen besinler hakkında bilgiler Gebelikte kabızlık çok sık rastlanılan bir şikayettir.Gebe kadınların yarısına yakınında görülür.Kabızlığa yol açan bir çok neden vardır. gebelik sırasında kabızlık neden olur Gebelikte hormon düzeylerindeki artışa bağlı...
  4. Sezeryanla doğum yaptım nelere dikkat etmeliyim?

Sezeryanla doğum yaptım nelere dikkat etmeliyim?

sezeryan sonrası yapılması gerekenler,sezeryan sonrası nelere dikkat etmeliyim,sezeryan sonrası öneriler,sezeryan sonrası yapılması gerekenler hakkında bilgiler Anne genellikle sezaryen (sezeyan, sezaryan) ameliyatından bir veya iki gün sonra bebeği ile birlikte taburcu edilir. Bundan genellikel bir hafta sonra tekrar hastaneye kontrole gelir. Bu arada evde geçireceği bir hafta içerisinde ve...
  5. Sezeryanla doğum yaptım nelere dikkat etmem lazım?

Sezeryanla doğum yaptım nelere dikkat etmem lazım?

szeryan sonrası yapılması gerekenler,sezeryan sonrası dikkat edilmesi gerekenler,sezeryan sonrası kanama,sezeryan sonrası ağrı,sezeryan sonrası sık yaşanan durumlar hakkında bilgiler Anne genellikle sezaryen (sezeyan, sezaryan) ameliyatından bir veya iki gün sonra bebeği ile birlikte taburcu edilir. Bundan genellikel bir hafta sonra tekrar hastaneye kontrole gelir. Bu arada evde geçireceği...

Sayfayı Paylaş