gebe
  1. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18

sezeryanyan sonra

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında melekinci tarafından paylaşıldı.

benim ilk bebeğim tedaviyle oldu diğer bebeğim de öyle olur diye korkuyorum ama sezeryanlıyım doğum yapalı 5 ay oldu 2.bebek için 3 yılmı beklemeliyim

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    ya kızlar niye yardım etmiyosunuuuuuz

sezeryanyan sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğleden sonra

Öğleden sonra

Güneşli bir öğleden sonra, yeni insanlarla tanışıp, sağlam dostluklar kuracağınız anlamına gelir.
  2. Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

sonra duruyorum sonra susuyorum Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum...
  3. Yıllar sonra....

Yıllar sonra....

Üniversiteli delikanlı Kolejli kıza bir voleybol maçında rastladı. Okul salonundaydı maç. Tribünsüz,minik bir salon.. Seyircilerle, oyuncular arasında, sahanın çizgisi vardı sadece..O kadar yakındılar.. Delikanlı, bu tatlı, bu güzel, bu dünyalar şirini kızı ilk defa görüyordu takımda.. Hoşlandığını, fena halde hoşlandığını hissetti. Az sonra bir şeyi daha hissetti. Uzun zamandan beri maçı...

Sayfayı Paylaş