gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sezon finali olay oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

DENİZ SEKİ'NİN DAHA PİYASAYA ÇIKMAYAN ALBÜMÜYLE KONUK OLDUĞU KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE MANŞETLERDE 1 NUMARADA... Her perşembe gecesi yayınlandıktan sonra magazin basınında olay yaratan Yüz Yüze, dün gece Kanal1'de canlı yayınlanan Deniz Seki'li sezon finali ile 1 ay gibi kısa bir yaz molası verdi. Sezon finali Deniz Seki'nin açıklamaları, gözyaşları ve sıfır kilometre şarkıları ile magazin basının manşetlerinde bir numaraya oturdu... kaynak:haberler.com

Son düzenleme: 28 Haziran 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sezon finali olay oldu
    tskler paylasim icin

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sezon finali olay oldu

bişi değil canım

sezon finali olay oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaprak dökümü sezon finali

yaprak dökümü sezon finali

dün akşam yaprak dökümünün sezon finali vardı. yine olaylı bir şekilde finale girdi. şevket oğuzun işlediği cinayeti üstlenirken fikret ayrılma kararı aldı. ali rıza bey kızı leylayı affetmeye gittiğinde acı gerçeği ferhunde den duyunca felç geçirdi... olan yine koca çınar babaya oldu.... 3 ay sonra neler olacak sabırsızlıkla bekliyoruz
  2. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S
  3. Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

Bu konu; Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Yaz başı sezon finali yapacak olan dizi 10 bölüm sonra tatile giriyor. Final tarihi ise Haziran ayının başları...
  4. Karadayı Sezon Finali Fragman

Karadayı Sezon Finali Fragman

karadayı sezon finali karadayı sezon finali ne zaman karadayı son bölüm ATV ekranlarının heyecanla izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Karadayı artık sezon finaline giriyor. Sezon finalinde kafalarda birçok soru işaretlerinin olacağı ve bomba gibi bir finalin yapılacağı söyleniyor. Geçen haftaki bölümde çıkan yangında büyük ihtimal annesini kaybeden Mahir çok büyük acı çekiyor ve...
  5. Güllerin Savaşı Sezon Finali

Güllerin Savaşı Sezon Finali

Medyapım'ın aşk ve drama dizisi Güllerin Savaşı, bir ölüm, bir ayrılıkla sezon finali yaptı. Cihan karısı Gülru'nun kendisinden boşanmasına, ablasının da çocukluğunda ona yaptıklarını dayanamadı, başına bir kurşun sıktı ve intihar etti. Ömer de Gülru'yu sahip oldu ve onu terk etti. Amerikalı sevgilisi ile o da Amerika'ya uçtu. Gülfem koskoca köşkte tek başına kaldı. Müştemilattaki Mesude...

Sayfayı Paylaş