gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sezonun göz makyajı ve göz farları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

göz farı fiyatları sade göz makyajı abartılı makyaj oyunları farları fiyatları sade makyajı örnekleri Sezonun göz farı modasında ilk göze çarpan renklerin oldukça cıvıl cıvıl ve parıltılı olması

Yıllar önce bu renkleri eğer biri kullansa bana göre ayıplanırdı çok fazla göze battığı için ve makyajı fazla abartılı bulunurdu ama artık modada olduğu gibi makyajdada abartılı parıltılı renkli şeyler çok moda.Bazılarınız yinede tercih etmeyebilir sade göz makyajını sevenler olabilir yok bu farlar tam benlik abartılı göz makyajını seviyorum diyorsanız işte size sezonun son modası göz makyaı ve far renkleri

2. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldımmmm rengarenkkk

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    off beeeeeee

4. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çoook güzeell olmuşlar ellerinize sağlık

5. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    off yesilli mavili tonlara bayildim

6. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    işte bu soğuk bir kış mevsiminin ısıtan renkleri

7. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vuaww gerçekten çok güzel far örnekleri:D insanın hemen alıp yapası geliyor

Sezonun göz makyajı ve göz farları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek kullanımlık göz farı

Tek kullanımlık göz farı

Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi...
  2. En Güzel Göz Farı Renkleri....

En Güzel Göz Farı Renkleri....

göz farı çeşitleri, göz farı renkleri, Su farlara bakarmisiniz meleklerim ya, hepsi birbirinden ilginc, birbirinden hos deyilmi... Bazen makyaj yaparken zorlaniyoruz, hangi renkler birbirne uyuyor hangilerini kullansam diye... Iste size bir kac tane öneri.
  3. Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

göz kaleminden far yapımı evde far yapımı Sevgili melekler, eğer koyu renk göz farınız bittiyse ve alacak vaktiniz de yoksa evde kendi kendinize farınızı imal edebilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bunun için sahip olmanız gerekenler kalın bir göz kalemi, maskara ve karıştırma fırçası. Ayrıntılar aşağıdaki yazımızda... Malzemeler • Kalın bir göz kalemi. Burada dikkat etmeniz gereken...
  4. Yeşil ve Ela Gözler İçin En İyi Far Renkleri Nelerdir?

Yeşil ve Ela Gözler İçin En İyi Far Renkleri Nelerdir?

yeşil gözler için far, ela gözler için far, ela gözler için en güzel far rengi Sevgili melekler, eğer göz renginiz yeşil veya elaysa, güzel gözlerinizin rengini daha bir ortaya çıkarmak için makyaj hilelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hangi renk farları kullanacağınızı bilmek. Eğer farklı, yenilikçi ve gözalıcı bir makyaj yapmak istiorsanız, işte sizlere ipuçları......
  5. Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

göz farının kalıcı olması için, göz farı kullanımı, göz farı nasıl sürülür Sevgili melekler, makyajınızı tam tekmil yaptıktan 1-2 saat sonra göz farınızın sadece kalıntılarının kaldığını, ilk sürüldüğü andaki gibi canlı ve renkli durmadığını görürüz. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak, yaptığınız andaki gibi canlı bir makyajınız olsun sitiyorsanız, vereceğimiz ipucunu uygulamanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş