gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sezonun Modası Pastel Renkli Ojeler

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pastel ojeler açık renk ojeler

Sevgili melekler, tırnaklarda sezonun modası pastel renkler. Baharın gelmesiyle kıyafetlere yansıyan pastel renkler, manikürlere de yansıdı. Hollywood'un ünlü yıldızlarının da benimsediği pastel ojeler, retro sevenleri sevindireceğe benziyor. İşte karşınızda pastel renkte oje tersih eden ünlülerden bazıları... :)

Jessica Alba - Menekşe

Ginnifer Goodwin - Turkuaz

Michelle Trachtenberg - Mint

Carrie Underwood - Bebek pembesi

Martina McBride - Pudra

Kristen Bell - Kavuniçi

Katharine McPhee - Buz mavisi

Sezonun Modası Pastel Renkli Ojeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 oje modası oje modası Sizlerin çok begeneceği ve yeni sezonun moda renklerinin tümünü bulunduğu oje çeşitlerini baynalarımız çok beğenecek diye düşünüyorum sizlerde en yeni moda oje renklerini merak ediyorsanız sizlere hazırlamış olduğum oje kolksiyonlarını daha yakından inceleyebilirsiniz. Kim istemez ki böyle tırnaklar sahip olmak..
  2. Son Cemre Pastel Şişesine Düştü!!Ojelere Yaz Geldi...)))

Son Cemre Pastel Şişesine Düştü!!Ojelere Yaz Geldi...)))

Oje ve makyajda ilkleri yakalayan öncü marka Pastel, ojede 2011 yazına damgasını vuracak renklerinin 2 habercisini piyasaya uçurdu… Pastel fuşyası no: 87 ile Pastel turuncusu no: 86 Bu yaz Pastel renkleri konuşulacak; güneş Pastel turuncusu batacak, Pastel fuşyası dondurmalar yenecek… Kalitesi, kalıcılığı ve örtücülüğüyle beğeni toplayan Pastel ojeler yaz renklerine bürünüyor. İlk çıkan bu iki...
  3. 2011 Pastel ton modası

2011 Pastel ton modası

2011 renk modası, pastel renk, kıyafelter, elbisler, modası burada arkadaşlar. Yılın trend renklerinden biri de pastel tonlar Melek'lerim. biz de bu yazımızda pastel ton kıyefetleri sizlerin beğenisine sunmak istedik.
  4. Renkli Oje Modası 2012 trendleri

Renkli Oje Modası 2012 trendleri

Renkli Oje Modası 2012 2012 oje renkleri modadı oje renkleri 2012 Benim gibi oje sürmeyi seven ve oje koleksiyonuna sahip olan tüm Melek'lerimize ve modaya uymayı seven tüm ziyaretçi hemcinslerimize yılın modası olan 2012 oje renkleri trendlerini sizlerle paylaşıyoruz kızlar:)
  5. 2013 Kış Oje Modası

2013 Kış Oje Modası

Bu konu; 2013 kış oje modası renkleri trend oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ellerin en büyük süsü hiç şüphesiz ojelerdir. Bilhassa son yıllarda moda olan tırnak süslemeleri bunun en güzel kanıtı. Yok ben sadelikten hoşlanıyorum diyorsanız birbirinden güzel renkler de bu kış tırnaklarımızı süsleyecek. İyisimi gelin 2013 kışının oje trendlerini galerimizde ki...

Sayfayı Paylaş