gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sezonun vazgeçilmezi elbiseler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Farklı renk, model ve desenler ile Tommy Hilfiger elbise koleksiyonu sezonun en gözde parçalarını sunuyor.
    Bir klasik haline gelen Tommy Hilfiger renklerinin yanı sıra siyah ve beyazın uyumunu sergileyen çizgili modeller ve yaz ayına enerji katan renklerde çiçekli modeller koleksiyonda yer alıyor. Sezonun vazgeçilmez rengi beyaz, elbise koleksiyonunda da farklı modellerde yer buluyor.

İş, seyahat, tatil, kokteyl veya sıradan bir gün… Tommy Hilfiger koleksiyonunda günün her saati için farklı bir elbise modeli bulmak mümkün. Siyah ve beyazın mükemmel uyumunu yansıtan çizgili anvelop elbise, iş saatlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir model olmanın yanı sıra geceye devam ederken de rahatlıkla kullanılabiliyor. Tommy Hilfiger’ı yansıtan lacivert, kırmızı ve beyaz çizgili uzun elbiseler gece ve gündüz kullanılabilirken, çiçekli elbiseler hafta sonu gezilerine şıklık katıyor.

Tommy Hilfiger elbise koleksiyonu kadınsı zarafeti ön plana çıkarıyor.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sezonun vazgeçilmezi elbiseler!
    emeğine sağlık canım

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sezonun vazgeçilmezi elbiseler!

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

sezonun vazgeçilmezi elbiseler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  2. Banana Republic’den Bahar Sezonu Elbiseleri

Banana Republic’den Bahar Sezonu Elbiseleri

Bu bahar yine cıvıl cıvılız melişlerim ben modellerin hepsini çok beğendim hepsini istiyorum BANANA REPUBLIC’de bu sezonun yeni mottoları Hayat güzeldir temasından yola çıkılarak belirlendi… “keşke hayatın bir durdurma düğmesi olsa…”, “Bir Pazar günü güneşi yakala!”, “Yarın, milyonlarca kilometre uzakta…” “yaşama bir öpücük gönder…” ve “İstersen uçabilirsin…” BANANA REPUBLIC, her zaman olduğu...
  3. 2012 Sezon Pronovias Gece Elbiseleri

2012 Sezon Pronovias Gece Elbiseleri

pronovias, gece elbiseleri, modelleri, 2012 sezon abiyeleri buradan bulabilirsiniz Pronovias 2012 sezon abiyeleri harika. Bende dedim meleklerimle hemen paylaşayım. Buyrun hanımlar Bunlarda Diğerleri; http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/196487-2012-pronovias-abiye-modelleri.html

Sayfayı Paylaş