gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

SGK Özel Muyaenelerde Yapılan Diş Masraflarını da Karşılayacak !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sgk özel diş tedavisi sgk diş tedavi ödemeleri

sgk diş tedavi 2012

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi her vatandaş GSS kapsamında tüm sağlık sorunlarını rahatça giderebiliyor. Gazi Üniversitesinden yapılan bir açıklama ile bundan sonra sgk özel diş tedavisi, muayenesi gibi giderleri de ödeme kapsamına alacak. Haberin detayları şöyle...

SGK, özel muayenelerde yapılan diş tedavi masraflarını da karşılayacak. Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Kılıç, konuyla ilgili olarak "Çalışma Bakanı Faruk Çelik bir talimat verdi. SGK'nın dişle ilgili yeni uygulaması EKK karasından sonra gelecek yıl uygulanabilir. Maliye Bakanlığı ve Hazine'nin görüşleri alınarak karar verilecek. Olumlu bir karar çıkacağını düşünüyorum. 14 bin muayenehane var. Bunlara diş tedavi hizmeti bağlamında vatandaşın başvurması sağlanacak. Bugüne kadar yoktu. 1 Ocak'tan itibaren herkes genel sağlık sigortası kapsamında. Sağlık hizmetine diş tedavi hizmetlerinin de konulması durumunda her şey devlet eliyle karşılanmış olacak." dedi.

SGK Özel Muyaenelerde Yapılan Diş Masraflarını da Karşılayacak ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masraf

Masraf

Kişinin para harcayacağına işaret eder...
  2. Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

şirket ortaklarının sigortalılığı şirket ortaklarinin bağkur durumu anonim ortaklarının bağkur durumu bağkurluluğu sigortalılığı 2010 Anonim ve Limited Şirket ortaklarına Bağkur ve SGK ile yapılan değişiklikler şöyle. *Anonim şirket ortaklarının durumu 01/10/2008 tarihinden önce anonim şirketlerin kurucu ortakları ve yönetim kurulu üyesi olan ortakları Bağ-Kur sigortalısı sayılmakta...
  3. Kiralanan İşyerine yapılan masraflar..

Kiralanan İşyerine yapılan masraflar..

kiracının yaptığı masraflar işyeri açma masrafları işyeri giderleri açma maliyeti rüya tabirleri devretmek KİRALANAN İŞYERİ İÇİN YAPILAN MASRAFLAR SORU: Bir şirket kiraladığı işyeriyle ilgili masraf yaparsa (Özel Maliyet) yaptığı harcamaları aktifleştirip beş yıl içinde yüzde 20 oranında amortisman ayırarak mı gider yazacaktır? Yoksa bu konuda Maliye Bakanlığı'nın belirlediği amortisman...
  4. ssk sgk diş telini karşılıyormu ?

ssk sgk diş telini karşılıyormu ?

merhaba. Ben 17 yaşındayım.dişlerime tel taktırmak istiyorum. Üstten 4 alttan ise 7 dişim yamuk… Hiç çürük dişim yok ne kadara tel takılır acaba ? SSK diş teli fiyatlarını karşılıyor mu bir miktarda olsa eğer karşılıyorsa hangi hastanede karşılıyor bana yardımcı olur musunuz??
  5. Diş Teli Fiyatları 2014 SSK-SGK Ücretleri

Diş Teli Fiyatları 2014 SSK-SGK Ücretleri

2014 diş teli fiyatları,diş telini shk karşılıyormu,diş teli fiyatları,diş teli ne kadara takılır,sgk ve diş teli hakkında bilgiler Diş sağlığı bireyler için çok önemli olup, bir çok kişide estetik kaygı olarak görülmektedir. Muhakkak herkes inci gibi dişlere sahip olmak ister. Kişiler diş hekimlerinin öneri ve tedavileri ile ortodonti – diş teli tedavisine başlamaktadır. İllere ve...

Sayfayı Paylaş