gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

SGK'da çalışanlara evlilik yardımı varmı?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ssk evlilik yardımı nikah parası nasıl alınır nikah parası evlilik yardımı Arkadaşlar SGK'da çalışan bayan arkadaşlarımızın Sosyal Güvenlik mevzuatına göre evlenene para verilmesi gibi bir uygulama yok. Evlendiğinizden dolayı Sosyal Güvenlik Kurumu size para vermez.
    Ancak, iş sözleşmenizde evlenmeniz halinde, işverenin “evlilik yardımı” adı altında bir yardımda bulunmasına ilişkin bir düzenleme varsa, işveren sözleşmedeki bedeli evlenme yardımı adı altında ödemesi gerekir.

SGK'da çalışanlara evlilik yardımı varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik

evlilik

evliliklerde ortaya çıkan sorunlarda ailelerin etkisi nedir?
  2. Bakanlıktan Çalışanlara Müjde ! Kreş Yardımı Geliyor !

Bakanlıktan Çalışanlara Müjde ! Kreş Yardımı Geliyor !

çalışanlara kreş yardımı kreş yardım parası kreş yardımı 2012 Sevgili melekler, Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından çalışanlara kreş yardımı konusunda müjde geldi. En kısa sürede hayata geçirileceği açıklanan kreş yardım parası 2012 çalışan aileler için büyük bir önem taşıyor. Detaylar şöyle.. Çalışan kadınların 0-5 yaş arasındaki...
  3. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  4. Yakın akraba evliliğinin dinimizce sakıncası varmı?

Yakın akraba evliliğinin dinimizce sakıncası varmı?

Yüce Kitabımız Kur'ân-ı Kerim yakınlık cihetiyle evlenilmesi haram olan kadınları açıklamıştır. Bunlar, kızkardeş, hala, teyze gibi yakın akrabalardır. Bunların dışında kalan amca, dayı, hala ve teyze kızlarıyla evlenmeye ruhsat vermiştir. Peygamber Efendimiz de bu ruhsatı kendisi ve yakınları üzerinde de kullanmıştır. Bilindiği gibi, Peygamberimizin hanımlarından Zeyneb binti Cahş,halasının...
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş