gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Shakespeare der ki;

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İyi ol fakat çok iyi olma.

Birazcık huysuz ol fakat çok değil.

İçinden geliyorsa dua et.

Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et.

Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol.

Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır, çağır, kır, dök ve unut!

Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala, en ufak bir parçanın bile kaçmasına izin verme.

Yaşa herşeyden önce yaşa ve sırf tesadüfen bu dünyaya gelmiş olduğun için, laf olsun diye günlerini geçirme.

Eğer gerçek aşkı tanıyacak kadar şanslıysan; bütün kalbin, ruhun ve bedeninle sev!

Hayatını o şekilde yaşa ki; her an kendi elini sıkabilesin ve her gün faydalı olan, hiç olmazsa bir şey yap ki;

gecelerin yaklaşırken örtüleri üzerine çekip kendi kendine "ben elimden geleni yaptım" diyebilesin.

Düşüncelerin neyse hayatın da odur.

Hayatın gidişini değiştirmek istiyorsan düşüncelerini değiştir.

Shakespeare der ki; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. can der ki canâna

can der ki canâna

can der ki canâna uzakta olmak uzak olmak değildir ayrılık sadece özlem artırır anlasana! sen benden uzaktasın ben sana yakınım yanımdasın kanımdasın canımdasın geceleyin sencileyin konuşan seninle benim sözlerimdir bak işte ayak izlerin gönül topraklarımda duy işte kanat sesin hayal ufuklarımda sevmeyi bilmeyenler atalar sözü derler: "kişi ıraksa gözden uzak olur gönülden"...
  2. cem uzan der`ki

cem uzan der`ki

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!
  3. Annem derdi ki...

Annem derdi ki...

Annem derdi ki: “Terli terli su içme.” İçten içe kızardım ona Oyunun en tatlı yerinde Bu müdahale de niye? Hastalanınca anlardım ki! Annem haklıymış. Annem derdi ki: “Sakın geç kalma.” Meraklanırmış sonra İçten içe hayıflanırdım ona Gidenin dönmesini beklerken anladım ki! Annem haklıymış. Annem derdi ki: “Odanı dağıtma.” İçten içe karşı gelirdim ona Toparlamayı erteleyip dururken...
  4. SHAKESPEARE demiş ki;

SHAKESPEARE demiş ki;

İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil.İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır çağır kır dök ve unut! Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala en ufak bir parçanın...
  5. Annem derdi ki!!!

Annem derdi ki!!!

Allah hepsine saglık sıhhat güzel ömürler versin onların gözünde hep çocuk kalıyoruz ama biliyorumki hep bizlerin iyiligi için ama işimede gelmiyo şiirdeki gibi:D Annem derdi ki: “Terli terli su içme ” İçten içe kızardım ona Oyunun en tatlı yerinde Bu müdahale de niye? Hastalanınca anlardım ki! Annem haklıymış Annem derdi ki: “Sakın geç kalma” Meraklanırmış sonra İçten içe...

Sayfayı Paylaş