gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Shakespeare Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Shakespeare Sözleri arıyorum istiyorum bağırıyorum biri duysun beni paylaşsın Shakespeare Sözlerini!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Shakespeare Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  2. Shakespeare der ki;

Shakespeare der ki;

İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil. İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır, çağır, kır, dök ve unut! Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala, en ufak bir...
  3. Hayata Dair..W. SHAKESPEARE

Hayata Dair..W. SHAKESPEARE

shakespeare sözleri shakespeare hayata dair eğer gerçek aşkı tanıyacak kadar şanslıysan şekspir sözleri wşekspir İyi ol fakat çok değil. Huysuz ol fakat çok değil. İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol. Eğer kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında mecbur kalırsan; bağır, çağır, kır, dök...
  4. SHAKESPEARE demiş ki;

SHAKESPEARE demiş ki;

İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil.İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır çağır kır dök ve unut! Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala en ufak bir parçanın...
  5. William Shakespeare Sözleri

William Shakespeare Sözleri

Shakespeare Sözleri William Shakespeare Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için ve merak edenler için bu yazımızda William Shakespeare sözlerini paylaşıma sunuyoruz. Aşk, vicdanın ne olduğunu bilemeyecek kadar toydur. Her parlayan şey altın değildir. Fazla hayır şer getirir. Ne kadar acıdır başkasının gözüyle bakmak mutluluğa....

Sayfayı Paylaş