gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Shakira Doğum Yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; shakira doğum yaptı ahberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira anne oldu. Barcelona futbol kulübü oyuncusu Pigue ile birlikte olan Shakira 'nın bir erkek çocuğu oldu. İşte haberin detayları...

Ünlü şarkıcı Shakira ilk bebeğini dünyaya getirdi. Sanatçının erkek arkadaşı Gerard Pique bebeğin doğum haberini Twitter sayfasında yayınlayarak “Çok mutluyuz” dedi.

Daily Mail gazetesinin haberine göre noelden önce Barcelona’da yılbaşı alışverişi yaparken görüntülenen Shakira’nın Ocak ayının başında doğum yapması bekleniyordu.

Ünlü şarkıcı tarafından bebekle ilgili herhangi bir açıklama gelmemesi hayranlarının aklına Pique’nin takipçierine şaka yapmış olabileceği ihtimalini getirdi.

Pique sosyal medyadaki takipçilerine şu sözlerle seslendi: “Oğlumuz dünyaya geldi. Çok mutluyuz. Mesaj yollayan herkese çok teşekkür ederiz.”

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    darısı olmayanlara ne diyeyim

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bakalım bunlarda çocuğun resmini anormal paralar karşılığı basına satacaklar mı?

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Yapmis valla shakirada bende niye ortalarda yok diyorum :D:D

Shakira Doğum Yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününde striptiz yaptı!

Doğum gününde striptiz yaptı!

güzide duran striptiz Doğum gününde striptiz yaptı! Her yaptığıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Paris Hilton, kendi doğum günüyle de magazin gündemini karıştırdı. Cumartesi gecesi bir gece kulübünde 27. doğum günü için parti veren Paris, giydiği iç çamaşırı benzeri kıyafetlerle önce Pussycat Dolls grubuyla birlikte sahne aldı. Çılgınlar gibi dans eden Paris, ardından bombayı...
  2. Gülben doğum yaptı

Gülben doğum yaptı

gülben doğum gülben ergen sezeryan ergenin ikizleri sezeryanmı belcim erdogan dogum yapti ergenin ikizleri son hali ilk doğumu gayet normal geçen güzel şarkıcı Gülben Ergen'in ikizleri aceleci çıktı sabırlı olamayıp erken dünyaya geldiler ne diyelim hoşgelmişler bebekler.... İKİZLER GELDİ 2.5 YAŞINDA ATLAS ADINI VERDİĞİ BİR OĞLU OLAN GÜLBEN ERGEN, BİR KEZ DAHA ANNELİK HEYECANINI TATTI....
  3. Irmak Ünal Doğum Yaptı..

Irmak Ünal Doğum Yaptı..

ırmak ünal doğum yaptı ırmak ünal doğum yaptımı ın bebeği ırmak ünal, doğurdu, kızı oldu, anne oldu, haberleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal anne oldu.. Doğum yaklaşırken eşiyle Amerika'ya giden Ünal, 7 Mayıs'ta bir kız bebek dünyaya getirdi. Ünal bebeğine kötülükten uzak, saf anlamına gelen Kayla adını verdi. Kızını...
  4. Doğum yaptım idrarımı yapamıyorum

Doğum yaptım idrarımı yapamıyorum

doğum sonrası idrar yapamama,doğum sonrası idrar yapmada güçlük,doğum sonrası idrar yapmada zorlanma,doğum sonrası idrar yapamama hakkında bilgiler Doğum sonrası bazen idrar yapma dürtünüzde bir azalma ve duraksama görülebilir.Bunun nedeni, perineum kaslarının ve sinirlerinin ve idrar torbasını ve idrar yollarını çevreleyen kasların şişmesi ve zedelenmesi olabileceği gibi, idrarla...

Sayfayı Paylaş