gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

shakira resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

shakıra resımlerı shakıra shakira resımlerı şhakira shakira kıyafetleri [​IMG]

shakira resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Shakira - Hips Don't Lie

Shakira - Hips Don't Lie

Ladies up in here tonight Bayanlar bu akşam burada ayaktalar No fighting, no fighting Dövüş yok, dövüş yok We got the refugees up in here Buradan mültecileri kaldırıyoruz No fighting, no fighting Dövüş yok, dövüş yok Shakira, Shakira I never really knew that she could dance like this Onun böyle dans edebildiğini hiç bilmiyordum She makes a man wants to speak Spanish Bir adamı İspanyolca...
  2. Hangisi Daha Güzel (Shakira)

Hangisi Daha Güzel (Shakira)

shakira shakira saç rengi saç rengi nedir saçı Meleklerim sizce hangi saç Shakira'ya daha çok yakışmış? Ben iki tarzı da beğendim ama sanki dalgalı hali daha güzel. Peki size hangi tarz saç daha çok yakışıyor. Mesela ben düz saçı kendime daha çok yakıştırıyorum...
  3. Shakira/Loca

Shakira/Loca

shakira,shakira dinle,shakira loca,shakira loca dinle,shakira loca loca dinle Loca… Loca… Dance or die… Loca… Loca… She’s gettin’ high all the time Just to keep you from me She get’s you on like (ahh!) Be careful amigo She talks in the morning just to wake you up She’s tied to your love But your love’s only mine, boy Sigo tranquila Like I’m on a beach in Anguilla Sippin’ on Corona Like it’s...
  4. Shakira Kimdir?

Shakira Kimdir?

shakira, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Genç yaşına rağmen bir çok başarıya imzasını atmış olan ünlü şarkıcı Shakira'nın hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; Shakira Mebarak Ripoll, Kolombiya'nın kıyı şehirlerinden Barranquilla'da dünyaya geldi. Müzik dünyasına ilk adı olan Shakira ile girmeye karar verdi. Bunun nedeni...

Sayfayı Paylaş