gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Shakira Severlere Müjde Junior Shakira Geliyor...Shakira Hamile...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Shakira Haberleri Shakira Hamile mi

Shakira bir süredir beraber olduğu Gerard Pique den bebek mi bekliyor....Evet twitter ve facebook üzeinden duyurdular..Shakira hamile...Umuyoruz sağlıklı bir bebek kucağına alır...

Shakira hamile

Shakira ve Pique bebek beklediklerini Twitter ve Facebook hesaplarından duyurdular.

Kolombiyalı şarkıcı Shakira ev Barcelonalı Pique bebek sahibi olmaya hazırlanıyor.
    Shakira ve bir süredir beraber olduğu Gerard Pique, sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter hesaplarında, çok mutlu olduklarını paylaştı.

Haberi alan Shakira'nın babası William Mübarek, torun sahibi olacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti.
    Shakira, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Pique ile Mart 2011'den bu yana beraber.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa bu kadın bile benden önce hamile kalmış tüh gec kaldık

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Magazin işte hayırlısı olsun lavişim

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bir shakira hayranı olarak çok sevinfdim darısı başıma :)

LaViNYaM bunu beğendi.
Shakira Severlere Müjde Junior Shakira Geliyor...Shakira Hamile... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. shakira resimleri

shakira resimleri

shakıra resımlerı shakıra shakira resımlerı şhakira shakira kıyafetleri
  2. Hangisi Daha Güzel (Shakira)

Hangisi Daha Güzel (Shakira)

shakira shakira saç rengi saç rengi nedir saçı Meleklerim sizce hangi saç Shakira'ya daha çok yakışmış? Ben iki tarzı da beğendim ama sanki dalgalı hali daha güzel. Peki size hangi tarz saç daha çok yakışıyor. Mesela ben düz saçı kendime daha çok yakıştırıyorum...
  3. Shakira/Loca

Shakira/Loca

shakira,shakira dinle,shakira loca,shakira loca dinle,shakira loca loca dinle Loca… Loca… Dance or die… Loca… Loca… She’s gettin’ high all the time Just to keep you from me She get’s you on like (ahh!) Be careful amigo She talks in the morning just to wake you up She’s tied to your love But your love’s only mine, boy Sigo tranquila Like I’m on a beach in Anguilla Sippin’ on Corona Like it’s...
  4. Shakira Kimdir?

Shakira Kimdir?

shakira, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Genç yaşına rağmen bir çok başarıya imzasını atmış olan ünlü şarkıcı Shakira'nın hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; Shakira Mebarak Ripoll, Kolombiya'nın kıyı şehirlerinden Barranquilla'da dünyaya geldi. Müzik dünyasına ilk adı olan Shakira ile girmeye karar verdi. Bunun nedeni...

Sayfayı Paylaş