gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Shakira ve 4 Aylık Oğlu Alışverişte!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

shakira ve bebeği shakira ve oğlu shakira ve çocuğu

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira yaklaşık 4 ay önce ünlü futbolcu Gerard Pigue'den bir oğlu olmuştu. 4 ay içinde gelişip serpilen minik Milan, geçtiğimiz gün annesiyle alışveriş sırasında görüntülendi.

Doğumun ardından çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen güzel şarkıcı fit vücudu ile dikkat çekti. Hiç makyaj yapmamış olan Shakira, doğal haliyle de en az ekranlarda ve sahnede göründüğü kadar güzel olduğunu kanıtladı.

İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre, oğlu Milan için alışveriş yapmaya çıkan Kolombiyalı yıldız, siyah skinny pantolonu ve makyajsız yüzü ile oldukça doğal ve güzeldi.

Oğlu kucağında bebek giyim mağazalarını gezen güzel şarkıcının keyfi oldukça yerindeydi. Küçük Milan ise annesinin kucağında her şeyden habersiz, magazin basınının ilgi odağıydı.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy maşallah annelikte yakışmış shakiraya:D:D

3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aynen annesıde bebegıde cok guzel

Shakira ve 4 Aylık Oğlu Alışverişte! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar ve alışveriş

kadınlar ve alışveriş

alışveriş sözleri Kadın: Pardon bu gömlek biraz dar gibi Satıcı: Evet şuraları kasmış hanımefendi bir büyüğünü getiriyimmi K: Ne yani sen şimdi bana şişmanmı demek istiyosun K: Bu renk bana hiç gitmedi sanırım S: Yoo hayır çok hoş olmuşsunuz K: Malını satmak için yapıyorsun demii Ben asla pembe giymem K: Bu pantolon beni şişman gösterdi S: Yok onun modeli dar K: Hııı... ben...
  2. 4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme 4 aylık bebek beslenme saatleri 4 aylık bebek beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenmesi 4 aylık bebeğin beslenme şeması 4 aylık bebeğin beslenme programı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Bebek bakımı elbette ki oldukça zor ve incelik ister. Zorluklarla hamile kaldığınız ve canınızdan can koparak doğurduğunuz bebeğinizin sağlığı...
  3. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  4. ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum

ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum

gebelik ya ben yenı uye oldum ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum ve adetıme 10 gun kala goguslerım acıyo ve sısıyo ya ben bebiş ıstıyorum
  5. Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal Alışverişte!

Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal Alışverişte!

cem yılmaz, cem yılmazın oğlu kemal, cem yılmaz haberleri Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz ve sevimli oğlu minik Kemal alışverişte görüntülendi. Geçtiğimiz haftasonu İstinye Park'a gelen baba oğul alışveriş yaptı. Öğle saatlerinde AVM’ye gelen komedyen, önce oğluyla birlikte Günaydın Restoran’da öğlen yemeği yedi. Yemek sonrası Kemal ile oyun parkının yolunu tutan Yılmaz,...

Sayfayı Paylaş