gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Sharon Stone'un çok zor anları

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sharon stone amı vajinası görünen ünlüler SHARON STONE'UN ZOR ANLARI! [​IMG]
    TEMEL İÇGÜDÜ FİLMİYLE ÜN KAZANAN AMERİKALI ÜNLÜ OYUNCU SHARON STONE, OĞLU İÇİN VERDİĞİ VELAYET SAVAŞINI KAYBETTİ.

San Francisco'da görülen velayet davasında yargıç, ünlü yıldızın babasıyla yaşayan 8 yaşındaki oğlu Roan'un vekaletinin kendisine verilmesi istemini kabul etmedi.

Roan'ın velayetini gazeteci babası Phil Bronstein'a veren geçen yılki mahkeme kararını teyit eden yargıç, bu kararına gerekçe olarak, Bronstein'ın evinin çocuk için daha uygun olduğunu gösterdi. Yargıç, Stone'un oğlunu görme hakkını ise korudu.

Stone ve Bronstein, 6 yıl süren evliliklerini 2004 yılında sona erdirmişlerdi.

Stone'un, Roan'dan başka kendisinin evlat edindiği Laird ve Quinn adında 2 oğlu daha bulunuyor.

Sharon Stone'un çok zor anları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar Hoca'nın zor anları

Yaşar Hoca'nın zor anları

Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, danışmanı Şahane Sultan Müftüoğlu ile evinde uygunsuz şekilde basıldı. Bir süredir gazete köşelerinde aşk dedikoduları dolaşan Prof. Yaşar Nuri Öztürk ile danışmanı Şahane Sultan Müftüoğlu, Canan Öztürk tarafından basıldı. Öztürk Ailesi’nden herhangi bir boşanma talebi gelmedi ancak iki kadın mahkemelik oldu....
  2. Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları (ben hepsini sormuştum eşime) Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var. İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister dışarda olsun ne...
  3. Disco Kralı'nda çok zor anlar, Okan hiç bu kadar terlememişti

Disco Kralı'nda çok zor anlar, Okan hiç bu kadar terlememişti

disco kralı, okan bayülgen, zor anlar, sibel meriç, Bilmem izlediniz mi Disco Kralı'nın cumartesi gecesi yayınlanan bölümünü :) İzleyenler bilir, Okan'ın nasıl zorda kaldığını. Şarkıcı Sibel Meriç sayesinde terler döken Okan'ın o haberi Melek'ler:) Bakıyorsun ama bunlar orijinal Okan Bayülgen hiç bu kadar zorlanmamıştı. Disko Kralı'nda dün gece en zor anlarından birini yaşadı...
  4. Beren Saat'in zor anları

Beren Saat'in zor anları

beren saat, avm, alışverişi, yangın çıkışı, resimleri ve konuyla ilgili haberleri burada arkadaşlar Güzel oyuncu Beren Saat, ev alışverişi için Akmerkez'e gitti ve gazetecileri görünce, zor anlar yaşadı. Kaçış yolu olarak ise yangın çıkışını kullandı:) Buyrun o zor anların, şaşırtan haberlerine Melek'lerim:) Beren Saat, ev alışverişi için gittiği Akmerkez’de gazetecilerle köşe kapmaca...
  5. Asi'nin zor anları

Asi'nin zor anları

Günaydın arkadaşlar:) Gece 3'te yattım, şimdi size bunları yazmak, anlatak için de sabah erken kalktım:D:D Bildiğiniz gibi M.M Yönetimi olarak, arada kayışları kopartıyoruz:D:D Gündüz harıl harıl çalışıyor, geceleride chatboxdan kayışları kopartıyoruz.:D:D:D:D Dün gecede şakaların, itirafların, zor anların, gözyaşlarının yaşandığı unutulmaz bir gece oldu. İstedim ki ogeceyi yaşayan herkes...

Sayfayı Paylaş