gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sherlock Holmes: A Game of Shadows fragmanı ( Gölge Oyunu )

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en ünlü detektifi Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve güvenilir ortağı Dr. Watson (Jude Law), bu macerada suç dahisi düşmanları Moriarty (Jared Harris) ile yüzleşirler. Sizlerde benim gibi bu tür filmleri seyretmeye bayılıyorsanız arkadaşlarım mecburen 16 Aralık 2011 tarihini beklemek zorundasınız zira bu film bu tarihte piyasaya çıkacak. Çekimleri tamamlanmış ama kurgusu vs ancak bu tarihe kadar bitecekmiş. Umarız bundan önceki bölümlerde olduğu gibi yine biraz komedi ile birleştirilir film. Bakalım görelim fragmanında neler var arkadaşlarım. Tür: aksiyon, gizem Yönetmen: guy ritchie
    Oyuncular: noomi rapace, jared harris, jude law, robert downey jr.

Sherlock Holmes: A Game of Shadows fragmanı

Sherlock Holmes: A Game of Shadows fragmanı ( Gölge Oyunu ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rumes of shalak Oyunu

Rumes of shalak Oyunu

Buda eylenceli bi oyun deneyin ve görün ... seçilen oyun :amigo:
  2. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

Vizyona giren yepyeni filmlerden biri de Sherlock Holmes.Görsel efektleri ve kaliteli görüntüleriyle sizleri inanılmaz filme bağlıyor.Filmi ben izledim ve şiddetle tavsiye ediyorum görülmeye değer bir film arkadaşlar.Sizlere teknik ekip ve konusu hakkında bazı bilgileri vermek istiyorum ve sonrada filmden resimlerle sizleri başbaşa bırakıyorum Filmin Künyesi Vizyon Tarihi 15...
  3. Gölge Oyunu Nedir?

Gölge Oyunu Nedir?

gölge oyununun içeriği gölge oyunu nedir oyunu nedir kısaca içeriği kısaca bilgi Gölge oyunu nedir gölge oyununun özellikleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum. Genellikle deriden kesilmiş bir takım insan, hayvan ve eşya tasvirlerinin arkadan ışık verilerek, gölgelerinin gerili beyaz bir perde üzerine düşürülmesiyle oynatılan oyun. Doğu'da ortaya çıkarak yetkinleşen Gölge...
  4. Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

george RR martin 6. kitabı mı yazıyor? Game Of Thrones'ın finali sürpriz mi? game of thrones'ın finali nasıl? game of thrones finali ne zaman, İpuçları neler, the winds of winter ne zaman satışa sunulacak,game of thrones'ın oyuncuları kimler, Ünlü dizi Game Of Thrones'un yazarı ilginç açıklamalarda bulundu. Game Of Thrones'un beş serisi bitti. Game Of Thrones'un yazarı George RR Martin...
  5. Game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor ?

Game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor ?

game of the thrones ,game of the thorones 5. sezon,game of the thrones 5. sezon ne zaman başlıyor,game of the thrones 5. sezon ne zaman Yeni sezonu merakla beklenen dizinin 5. sezonunda neler olacağı, 8 Şubat 2015’te yayınlanacak "Game of Thrones: A Day in the Life" adıyla ekranlarda olacak. 30 dakikalık özel belgeselde Kuzey İrlanda, Hırvatistan ve İspanya’dan oluşan üç setten...

Sayfayı Paylaş