gebe
  1. prenses280

prenses280 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Shopon365 || WinnersClub || Kazanılan Puanlarla Bedava Alışveriş

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında prenses280 tarafından paylaşıldı.

sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır ! ASİMELEK

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Kasım 2011
Shopon365 || WinnersClub || Kazanılan Puanlarla Bedava Alışveriş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  2. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  3. Bedava ve çok yetenekli

Bedava ve çok yetenekli

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak... Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile...
  4. Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

oyun, melek oyunları, türkiye, bedava, ne yapılır, hakkında yazımız burada Biliyoruz ki bu yaşam şartlarında neredeyse nefes almak bile parayla.. Meleklerim oyunumuz çok basit. Sadece ücretsiz-bedava halk dilinde beleş diye tabir edilen ; Türkiyede bedava neler yapabilirsiniz? Evet ilk ben söylüyorum; Türkiyede bedava Nişantaşında ki o güzelim ve çok çok pahalı vitrinlere bedava...
  5. Bedava Dogum yaptiran hastaneler

Bedava Dogum yaptiran hastaneler

bedava dogum yaptiran hastaneler bedava dogum ucretsiz dogum konulari burada melekler Evet melekler :) Yanlis duymadiniz bedava dogum yaptiran hastaneler , Sokkk Sokkkk Sookkk, Flashhh Flashhh Flashhh !!! Yemedik icmedik, giymedik giydirdik, sizler icin bedava dogum yaptiran hastaneleri arastirip bulduk, eminim cogunuzun daha once bundan haberi yoktur , aslinda bizimde yoktu :) Evet gebeler...

Sayfayı Paylaş