gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

show tv yi yakan görüntü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Show TV'yi yakan görüntü! Dink suikastı, Show TV'nin başını ağrıttı. Önüne gelen ilk beyaz bereliyi zanlı ilan eden TV kanalına dava açıldı.

Hrant Dink suikastının hemen ardından İTÜ petrol ve doğalgaz mühendisliği son sınıf öğrencisi Burakhan Taslakçı'nın görüntülerini tetikçi" olarak yayınlayan Show TV'nin başı dertte...

Hrant Dink suikastının hemen ardından İTÜ petrol ve doğalgaz mühendisliği son sınıf öğrencisi Burakhan Taslakçı'nın görüntülerini tetikçi" olarak yayınlayan Show TV'nin sorumlu müdürü Neşe Toptaş hakkında "iftira" ve "hakaret" suçlarından 6 yıl hapis cezası istendi. Yarı yıl tatili için memleketi Adana'ya giderken Metro'ya bindiği sırada çekilen görüntüleri Dink katili olarak yayımlanan üniversiteli Burakhan Taslakçı'nın şikâyeti üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede gencin toplum içinde zor durumda kaldığı vurgulandı.

show tv yi yakan görüntü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolar Sonunda 1.20'yi de Gördü

Dolar Sonunda 1.20'yi de Gördü

DÜNYA paraları karşısındaki değer kaybı süren dolar dün 6 yıl 4 ay aradan sonra 1.20'yi gördü. Milliyet'in görüş aldığı yatırım uzmanları, Türkiye'ye para girişi devam ederse dolardaki bu düşüşün bir miktar daha devam edebileceğini öngörüyor. "Dolar 1 YTL'ye iner mi?" sorusuna "İmkansız değil" diyenler de var. Türk yatırımcısının klasik tasarruf aracı olan dolar, 6 yıl 4...
  2. Kahramanlar dizisi ( show tv)

Kahramanlar dizisi ( show tv)

Med Yapım yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Acil Servis dizisinden şimdilik vazgeçen ekip, Kutsi’nin başrolünü oynayacağı “Kahramanlar” dizisi ile kasım ayında Show tv’de olacak. Yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Gökhan Horzum ve Murat Koca’nın üstlendiği “Kahramanlar”ın başrollerini Kutsi, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel, Nihat Alptuğ...
  3. Adını Feriha Koydum (Show Tv)

Adını Feriha Koydum (Show Tv)

adını feriha koydum çekim günleri adini feriha koydum cekim yerleri adını çekim yerleri yeri adini cekim yeri 6 Ocak Perşembe günü yayına girecek olan Adını Feriha Koydum adlı dizinin başrollerinde başarılı oyuncu Vahide Gördüm ve Aşk-ı Memnu dizisinde Nihan rolüyle tanıdığımız Hazal Kaya yer alıyor... Şimdi geçelim dizinin genel hikayesine :tik: Adeta bir Türkiye gerçeğinin...
  4. Karakol (Show Tv)

Karakol (Show Tv)

Arka Sokaklar ve Behzat Ç. gibi polisiye dizilerin tutması ardından diğer kanallarda ardı ardına polisiye diziler yayınlamaya başlıyor...Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Karakol'da bunlardan biri...Şimdi geçiyorum Karakol dizisinin tanıtımına... NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in Show TV için “Karakol” isimli diziye imza atacak. Yönetmenliğini genç kuşağın başarılı isimlerinden...
  5. Show Tv Yayın Akışı 11 Haziran 2014

Show Tv Yayın Akışı 11 Haziran 2014

show tv yayın akışı, show tvde bugün ne var, show tv 11 haziran 2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz, 11 haziran 2014 Show Tv yayın akışı saat saat aşağıdaki gibidir... Sabahın ilk saatlerinde saat 06:30'da Cennet Mahallesi'nin tekrar bölümleri ekranlarda olacak. Onu saat 08:30'da Pepe isimli animasyon ile devam edecek. Saat 10:00'da Her Şey Dahil programı ekranlarda...

Sayfayı Paylaş