gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Show Tv'nin Yepyeni Tanıtım Fragmanı: "Renk Getiriyoruz"

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

show tv tanıtım fragmanı, show tv tanıtımı, show tv tanıtım filmi

Sevgili melekler, ödüllü fotoğraf sanatçısı Murathan Özbek'in "Renk Getiriyoruz" konsepti ile yaptığı Show Tv'nin tanıtım çekimleri yayınlandı. Yeni sezonda yayının adevam edilen ve yeni başlayacak olan tüm programların tanıtımının yapıldığı çekimlerin kamera arkası görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz...

Show Tv'nin Yepyeni Tanıtım Fragmanı: "Renk Getiriyoruz" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  2. Show Tv "Altındağlı" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Show Tv "Altındağlı" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi fragmanı, altındağlı dizisi tanıtımı Sevgili melekler, show tvnin yeni start alacak dizilerinden birisi de komedi tarzında oynayacak olan "Altındağlı". Dünyaca ünlü Soprano's dizisinden esinlenelerek çekilen Altındağlı dizisinin başrollerinde ünlü komedyen Şafak Sezer ve oyuncu Hande Ataizi'ni izleyeceğiz. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı......
  3. Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

misafir ol bana, misafir ol bana yarışması, show tv misafir ol bana Sevgili melekler, yemek yarışmalarının ilgi görmesinin ardından benzer bir yarışma programı daha Show Tv'de başlıyor. Bu kez yarışmacıların çift olarak katılacakları yarışmada, sizin gibi çift olan 2 aileyi evinizde ağırlayacaksınız. Onlara en güzel yemekleri pişirip, en güzel şekilde ağırlayacağınız ve birinci olmaznı...
  4. Star Tv'nin Yepyeni Dizisi Reaksiyon Tanıtımı...

Star Tv'nin Yepyeni Dizisi Reaksiyon Tanıtımı...

star tv reaksiyon, reaksiyonm dizisi konusu, star tv reaksiyon Sevgili melekler, Eylül ayında Star Tv'de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Reaksiyon'un oyuncuları da belli olmaya başladı. Şimdilik kod adı Reaksiyon olarak lanse edilen ve muhtemelen ismi değişecek olan yeni dizide son olarak final yapan Merhamet'te rol alan İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder ve Karadayı'nın...
  5. Med Cezir Dizisi 2.Sezon Yepyeni Tanıtım Fragmanı 2014

Med Cezir Dizisi 2.Sezon Yepyeni Tanıtım Fragmanı 2014

med cezir yeni sezon, med cezir yeni tanıtım fragmanı, med cezir yeni fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri de Med Cezir. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştıkları Star Tv dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.. [MEDIA]

Sayfayı Paylaş