gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

SI modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

valla melekler açıkcası SI modası nedir hiç bi bilgim yok ama kıyafetler çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim..umarım sizlerde beğenirsiniz.. [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ama hepsi harika ya çogunu begendim bazıları hem klasik hem şık bazıları spor kısaca çok güzeller tesekkürler

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bazıları çok hoşş yaaa teşekkürler

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşlar. :) Ben çoğunu beğendim :D Klasik ama çok tatlı duruyorlar.
    Teşekkürler. :)

SI modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sı Kız İsimleri

Sı Kız İsimleri

mistik isimler mistik kadın isimleri kız isimleri bayan şikşi Sıcak: sıcakkanlı, cana yakın Sıdıka: çok içten ve doğru kimse Sığırçın: sığırcık kuşu Sıdkiye: iç yürek temizliğiyle, doğrulukla ilgili Sıla: bir süre ayrı kaldığı bir yere veya yakınlarına kavuşmak doğup büyüdüğü ve özlediği yer bahşiş, hediye bağ Sırga: küpe Sırma: altın yaldızlı ya da yaldızsız ince gümüş tel...
  2. Sı Erkek İsimleri

Sı Erkek İsimleri

Sıbgatullah: yaratıcı gücü, kuvveti olan Allah' ın kulu Sıdal: olgunlaşmaya başlayan, delikanlı Sıdam: natürel Sıdar: metanetli Sıddık: çok içten ve doğru kimse Sığın: geyik Sığınay: bileşik isim Sıdk: doğruluk, gerçeklik temiz kalplilik, halisiyet sadakat Sıdkı: iç, yürek temizliğiyle, doğrulukla ilgili Türk dil kuralı açısından "d/t" olarak kullanılmaktadır Sılan: keyfi...
  3. Baba sı var mış

Baba sı var mış

ünlü komedyenlerimizden Levent Kırca seneler sonra babasıyla karşılaştı işte o an neler oldu neler yaşandı haberimizde........ KIRCA: BABAMI 25 YAŞIMDA TANIDIM KOMEDYEN LEVENT KIRCA'DAN ÇOK SAMİMİ İTİRAFLAR... Kanaltürk'te yayınlanan Medyatik programında Yüksel Aytuğ'un konuğu olan ünlü komedyen ve DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Levent Kırca, babasıyla 25 yaşında tanıştığını açıkladı....

Sayfayı Paylaş