gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Alaş - Nasıl

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ne ıslak çimenlerde yürüdük Ne de yıldızlar vardı Bir mektup yakınımda
    Bin ışık yılı uzağımdaydı gözlerin

Kimi tutar şimdi ellerin
    Nasıl olur da iki insan
    Kavumadan ayrılır

Ne yağmur yağıyorken sarıldık
    Ne de yakamoz vardı
    Bir kitap yakınımda
    Bin şiir yılı uzağımdaydı gözlerin

Kimi tutar şimdi ellerin
    Nasıl olur da iki insan
    Kavuşmadan ayrılır

Sıkıldım artık avunmalardan
    Kendime inanmam
    Bir başka yerde
    Başkası olsam

Sibel Alaş - Nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Uyut Beni

Sibel Alaş - Uyut Beni

Kim sever seni benden fazla Kim düşler kim düşünür eyvah Tutuşur yana yana kor tenine Kim yakar böyle yangını bile bile Dün gece yanına uzandım Uzandım sessizce Ufak tefek kaldım Hadi gel uyut beni Hadi al kollarına uyut da büyüt beni Hadi gel uyut beni Hadi al kollarına uyut da büyüt
  2. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  3. Sibel Alaş - Doyamadım

Sibel Alaş - Doyamadım

Kendimi koydum adının üstüne Kafiye oldum bir ömür yazdım Tek seni sevdim kendimden öte Günahım oldun boynuma sardım Beni buralarda Birbaşıma koyup gitme yar Doyamadım gitme Sana doyamadım Yerine ben kimseleri Saramadım
  4. Sibel Alaş - Çiçek

Sibel Alaş - Çiçek

Sevgim mi çok büyük büyülendim mi de ben sana Kızamıyorum bir türlü Kanadım mı çok büyük Yoksa kırıldım mı ben sana Dönemiyorum Arkası gelmedi bu aşkın Belki de biz tutamadık ucundan Herşeyi vardı vardı da biz aldık Yerine koyamadık en azından Geri dön dersen Dönerim çok istersen Bir çiçek göndersen Ölmezsin ya Beni öp dersen Öperim çok istersen Bir çiçek göndersen Solmam ki yar
  5. Sibel Alaş - Aşk Nerde

Sibel Alaş - Aşk Nerde

Susdarak ağlayarak Ağlamaya alışarak Sebebini bilemeden Kafeste yaşayarak Bilerek isteyerek Bazen de nefret ederek Yanıyoruz kanıyoruz Soruyu soramıyoruz Aşk Nerde Ağrıyıp acıyarak Affederek avunarak Avunmak imkansızsa Kendimizi savunarak Bilerek aldanarak Konuşurken Bakışırken Islak ıslak sevişirken Aşk nerde Kadere kafa tutup Ona buna meydan okuyup Göze alıp herşeyi herkesi Hepsini...

Sayfayı Paylaş