gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Alaş - Ninni

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bırakıp gitmek varmıydı onca yol onca yıldan sonra gözümün içine baka baka
    ihanet varmıydı
    güzel yüzüne iki çift sözüne
    kurban olup her seferinde
    affetmek kolay mıydı

bensiz mutlu musun
    umduğunu buldun mu
    doğru söyle
    rüyana girmediğim bir tek uykun oldu mu
    bensiz mutlu musun
    adı mı anmadın mı
    doğru söyle
    başka eller değince bedene yanmadınmı

uyusun büyüsün yüreğim
    boyundan büyük sevdi seni
    ağıtlar yakarım
    ağıtlar bana ninni

Sibel Alaş - Ninni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  2. Sibel Alaş - Doyamadım

Sibel Alaş - Doyamadım

Kendimi koydum adının üstüne Kafiye oldum bir ömür yazdım Tek seni sevdim kendimden öte Günahım oldun boynuma sardım Beni buralarda Birbaşıma koyup gitme yar Doyamadım gitme Sana doyamadım Yerine ben kimseleri Saramadım
  3. Sibel Alaş - Çiçek

Sibel Alaş - Çiçek

Sevgim mi çok büyük büyülendim mi de ben sana Kızamıyorum bir türlü Kanadım mı çok büyük Yoksa kırıldım mı ben sana Dönemiyorum Arkası gelmedi bu aşkın Belki de biz tutamadık ucundan Herşeyi vardı vardı da biz aldık Yerine koyamadık en azından Geri dön dersen Dönerim çok istersen Bir çiçek göndersen Ölmezsin ya Beni öp dersen Öperim çok istersen Bir çiçek göndersen Solmam ki yar
  4. Sibel Alaş - Bana Dokunma

Sibel Alaş - Bana Dokunma

Bana Dokunma Değişir iklimin Nsaıl kırgınım bilemezsin O kadar Öfkeli İnadına çaresizlikten çirkinim Sevemezsin Bana dokunma Bana dokunma Üşür ellerin Nasıl ağladım bilemezsin Güneş battı ve doğmadı bir daha Soğdu kalbim çözemezsin Bana dokunma Hayallerini benle paylaşma Düşürüp kırarım hep öyle oldu Kimsenin yok bir suçu Benim beceriksizliğim Yanlış evler Yanlış odalarda Geçti ömür döne...
  5. Sibel Alaş - Ağlama

Sibel Alaş - Ağlama

Ne çok yalan duyduk Yalan olduk istemeden Mutlu resimler boyadık hep ağlarken Dünlerden bugünlere Sustuysa masum bebek Sorulur hesabı ah sorulur elbet Ağlama dayan canım Damla damla yok ağlama Tutma kendini bir tutma sen Başkalarıyla Masallara yakışmadı Bak sonum yar Yüreğim yumruk kadar Yenildim yar

Sayfayı Paylaş