gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Bilgiç - Alışamadım (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alışamadım akor alışamadım bu son gidişine akor dayanamam bu son gidişine sibel bilgiç sensizliğe Dm Am Yoksun burda seni sordum dalgalara
    Dm Am
    Güneş battı seni vurdu gölgelere
    F Gm Am Bb C F
    Yazık cok yazık sensizlik yine kördüğüm oldum yine
    Dm
    Kahretsin
    Gm Am Bb C Am
    Seni sordum dalgalara martılara sandallara kahroldum
    Gm Am
    Sensizim
    Dm Gm
    Dayanamam ben bu son gidişine alışamadım sensizliğe
    Am C Gm Am
    Galip olurum hazan gecelere karışamadım bu son gidişine

Sibel Bilgiç - Alışamadım (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Kekilli

Sibel Kekilli

sibel kekilli sibelkekilli sibel kekili kekili facebook kekilli facebook
  2. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  3. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  4. Sibel Kelilli hayatı

Sibel Kelilli hayatı

sibel kekilli hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, resimleri Almanya doğumlu Türk oyuncu Sibel Kekilli hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Doğum adı : Sibel Doğum tarihi :16 Haziran 1980 Doğum yeri : Heilbronn, Almanya Sibel Kekilli, 1980 Heilbronn, Almanya doğumlu Türk asıllı sinema oyuncusudur. Altın Ayı ve Altın...
  5. Pepee Ayşe Şule Bilgiç

Pepee Ayşe Şule Bilgiç

pepee, çizgi film, trt, yaratıcısı, ayşe şule bilgiç, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türk Çizgi Filmi olan ve TRT Çocuk'ta yer alan "Pepee"nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, işi büyütmüş Melek'lerim:) Hayırlı işler diliyor ve haberin detaylarına geçiyoruz:) Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu kurucusu Bilgiç, “Körü körüne bu işe girdim. Herkes ‘Çizgi filmi nasıl yapacaksın, kim...

Sayfayı Paylaş