gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Sibel can’ın “kilo” isyanı!.. ünlü assolist, antalya’da nasıl kilo aldığı haberlerine

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

sibel can saç modelleri sibel can kaç kilo kilo canın kilosu kaç 2010 [​IMG] P { margin: 0px; } Antalya’da sahne alan Sibel Can, söylediği şarkılarla yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu. Konser sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Can, “Kilo almadım, aynı kilodayım. Sağlığım da çok iyi” dedi.

Sibel Can, bazı gazetelerde kendisi hakkında çıkan ‘kilo almış’ haberlerini yalanladı. Can, “Kilo almadım. Aynı kilomdayım. Sağlığım da çok iyi. Kendimi çok iyi hissediyorum. Sahnede de çok iyiyim. Bu tür söylentiler zaman zaman çıkıyor. Artık kafa yormuyorum, alıştım bu tür söylentilere. Beni öncelikle sesimle şarkılarımla çok seviyorlar. Tabii ki görsel olarak da kendimize dikkat etmek zorundayız, bununda bilincindeyim” diye konuştu
    kaynak:magazin haberleri.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sibel can’ın “kilo” isyanı!.. ünlü assolist, antalya’da nasıl kilo aldığı habe
    bu kadında bı bakıom zayıf bı bakıorum şişman anlamadım walla:D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu zayıflayamaaaaaaaz ben söyleyim

Sibel can’ın “kilo” isyanı!.. ünlü assolist, antalya’da nasıl kilo aldığı haberlerine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

kenan doğulu nasıl zayıfladı erkek ünlülerin kiloları erkekler nasıl kilo verir ünlü erkekler kaç kilo ünlü erkeklerin kiloları Günümüzde zayıf görünme derdi sadece kadınlara has bir durum değil, ünlü erkekleri de zayıflama telaşı sarmış durumda. Usta oyuncu Halil Ergün 20 günde 11 kilo, Özcan Deniz 20 günde 6 kilo, Kenan Doğulu ise yaz başından beri 23 kilo verdi. Okan Bayülgen'in hedefi...
  2. Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

ünlüler nasıl zayıfladı esra ceyhan nasıl zayıfladı ünlü anneler ve bebekleri kilo veren ünlüler esra ceyhan doğum yaptı Hamilelik sonrası kilo vermek için bir de ünlülere kulak verin... Kadınlar bebek sahibi olduktan sonra kilo vermekte zorlanır. Anneler ünlü olunca kiloları daha çok dikkat çekiyor. Ama Hollywood yıldızları ne doğurmaktan ne kilodan korkuyor. Onların sırrı, diyet ve...
  3. Sibel Can 152 kilo verdi

Sibel Can 152 kilo verdi

Ünlü şarkıcıya kilo dayanmıyor. İki yıl aradan sonra "Benim Adım Aşk" albümünü çıkaran Sibel Can geleneği bozmadı. Her albümde olduğu gibi yine fazla kilolarından kurtulan Can, son 7 yılda toplam 152 kilo verdi. Albüm çıkıyor, kilolar gidiyor! Sibel Can'ın artık gelenekselleşen yeni albümle fazla kilolardan kurtulma açıklamaları, yine gündemde. Önceki gün Bodrum'da Ferhat...
  4. ramazanda aldığınız kiloları bayramda verin

ramazanda aldığınız kiloları bayramda verin

Oruç tuttum ama zayıflamak şöyle dursun kilo aldım diyorsanız bu yazı tam size göre...Ben de ramazanda iki öğün yemek yemeyle nasıl kilo alındığını anlamayanlardanım...Neyse bakalım bayramda kilo verebilecek miyiz? Uzun süre aç kalan vücut az enerji harcar. Sonucunda normal zamandan çok daha az hareket ederiz. İkincisi ise açlığa ancak fazla kalorili besinler yiyerek dayanabileceğimizi...
  5. Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti!

Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti!

hadise nasıl zayıfladı, hadise kilo aldı, hadisenin kilolu resimleri Ünlü pop müzik sanatçısı Hadise, bir süre önce verdiği kilolarla gündeme bomba gibi oturmuştu. Hatta hızlı bir şekil de kilo vermesinden dolayı vücudu deformasyona uğradığı için hayranlarını bile üzmüş, şok etmişti. Kısa bir sürede vücudunda ki deformasyona uğrayan yerlerini toparlayarak tekrar muhteşem bir fiziğe kavuşan...

Sayfayı Paylaş