gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Sibel Can 152 kilo verdi

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcıya kilo dayanmıyor. İki yıl aradan sonra "Benim Adım Aşk" albümünü çıkaran Sibel Can geleneği bozmadı. Her albümde olduğu gibi yine fazla kilolarından kurtulan Can, son 7 yılda toplam 152 kilo verdi. Albüm çıkıyor, kilolar gidiyor! Sibel Can'ın artık gelenekselleşen yeni albümle fazla kilolardan kurtulma açıklamaları, yine gündemde. Önceki gün Bodrum'da Ferhat Göçer'in programına katılan Can, zayıflamış (!) haliyle dikkat çekti. İki yıl aradan sorna Benim Adım Aşk albümü çıkaran sanatçı, 7 kilo verdiğini ve kendine güveninin geldiğini açıkladı. Bu açıklamayla birlikte Sibel Can son 7 yılda tam 152 kilo vermiş oldu. İşte Can'ın kendi ağzından yıl yıl kaybettiği kilolar KİLO DAYANMIYOR 2002: Beş ayda 23 kilo. 2003: Sen Benimsin albümünin çıkışında kendi açıklaması: "2 yılda 42 kilo verdim." 2003: Yedi ayda 25 kilo. 2004: 6 kilo. 2005 'Özledin mi' albümü çıkışı 9 kilo. 2006: Yaz başı 5 kilo. 2008: Akşam Sefası albümünün çıkışı ertesi yılbaşında 3 ayda 10 kilo. Yıl sonunda 14 kilo. 2009: Yılbaşında 7 ayda 11 kilo. Benim Adım Aşk albümünün çıkışı sonrası Temmuz'da 7 kilo.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    masallah :) darisi benimde basima artik :)
    paylasim icin tskler tatlim :)

Sibel Can 152 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türbanla poz veren Sibel Can, eleştirilere yanıt verdi.

türbanla poz veren Sibel Can, eleştirilere yanıt verdi.

gamze özçelik poz açık poz sibel can türbanlı türbanlı verenler Bunu türban tartışmalarının sona ermesi için yaptığını belirten Sibel Can, "Başımı kapatmayı asla düşünmüyorum" dedi. Sulhi Aksüt ise bu konuda "Sibel isterse başını örter, istemezse örtmez. Bu konuda ona asla baskı yapmam" şeklinde konuştu. Bir ara Yaşar Nuri Öztürk'le politika gireceğiniz gündeme gelmişti....
  2. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  3. Sibel Can - Aykırı Çiçek

Sibel Can - Aykırı Çiçek

Bu şehrin sokaklarında taşlarında eskidi gençliğim kaldırımlar arasında aykırı açan çiçektim geçtim bazen hüzzam makamından geçtim dokuz sekiz ağır roman şimdi sade kahve kıvamında her şey eksik her şey tamam Kim bilebilir kimin halini Dil söylemez yüreğin harbini İç hisseder hakikat sırrını Ağırdan al yargını yar aman Sesimi suya bıraktım Nefesimi semaya İçine herşeyi kattım...
  4. Sibel Can - Ağladım Olmadı

Sibel Can - Ağladım Olmadı

sibel can falcı sibel can falcılar falcılar söyledi inanamadım sevdim olmadı söyledi Öyle bir sevdaya kapıldı gönlüm Ağladım olmadı sustum olmadı Ne sabır bıraktı nede tahammül Selamı sabahı kestim olmadı Dostlarım dediler gel unut diye Bu aşkı kalbinde sen uyut diye Seninki bir hayal bir umut diye Falcılar söyledi inanamadım.. Ağladım olmadı inledim olmadı Gülmedi güldürmedi bilmedi...
  5. sibel can -yalnızlar treni

sibel can -yalnızlar treni

Yalnızlar Treni Nöbetçi sevgilin Olamam doğrusu İkimize bir dünya Yetmiyor mu? Ben kendime ait Sen kendine buyruk Üç yanlıştan bir doğru Gitmiyor mu Bu yalnızlar treni Ne bitmeyen senfoni Git ama git unut beni Benim için kolay Unuturum gider Kalbim affetmez seni Aman bırak imkansız olsun İnceldiği yerden kopsun Ne senin yüzün güldü Ne içime sindi Olmayınca olmuyor Payıma...

Sayfayı Paylaş